Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest éjszaka mennyire...

Budapest éjszaka mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Főleg a Gellérthegy és a belváros környéke...
2013. aug. 16. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gellérthegyen nem olyan vészes mert többnyire tele van turistákkal (nyáron) Belvárosban nem árt ébernek lenni, bár én 42 éve élek Budapesten és soha semmi bajom nem volt ha éjszaka mászkáltam..
2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belváros most nyáron, amikor minden hemzseg a turistáktól szerintem nem veszélyes. Mármint figyelni kell persze, a zsebtolvajokra, hogy a sötét kis néptelen utcába ne kószáljon valaki egyedül, de a főtereken, Váci utcában, stb, nem hiszem hogy nagy veszélyben lenne bárki.
2013. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Késelők nincsenek a Gellérthegyen vagy a Nagykörút/Kiskörút mentén? Főleg most hétvégén?
2013. aug. 16. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lenyeg hogy ha felsz,jozanul maszkalj,lehetoleg ne egyedul,es ha lehet keruld a neptelen utcakat,aluljarokat,Margitszigeti elhagyatott helyeket.Nalam egyebkent mindig van gazspray a kulcsomon,barhova megyek. Biztonsagos erzest ad,de nem hasznaltam meg soha.Miert kerdezed?
2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap egyedül lennék éjszaka a városban...város fotózása, ilyenek. Ilyenkor a legszebb. Kora este utaznék fel, másnap reggel vissza (vidéki vagyok)
2013. aug. 16. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon félsz, én egy darabig fel tudom ajánlani a társaságomat - minden hátsó és rossz szándék nélkül. Sosem láttam még fotóst munka közben, számomra is érdekes lenne szerintem :) Egész éjszaka azért nem kóricálnék, mert másnap meló, de pár óra oké.

26 éves srác vagyok, ha ez számít valamit.

Írj privátot, ha gondolod, jövő szerda estétől ráérek.

2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, én meg holnap, vagy vasárnap érnék rá, meg az időjárás is keddig jó :D ahogy néztem.
2013. aug. 16. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Dehogyis, szerda-csütörtökre közepesen felhős eget ígér az időkép, eső nélkül :D

Mondjuk ha nem érsz rá, akkor meg aztán tök mindegy :D

2013. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mert dolgozom, most 20-a előtt érek rá, és az idő is jó.
2013. aug. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!