Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laktok itt Debrecenben v....

Casill kérdése:

Laktok itt Debrecenben v. Debrecen környékén olyan párok ahol az egyik fél arab? tanácsot szeretnék kérni tőletek és felvenni a kapcsolatot, mert a szerelmem arab, aki szeretne idejönni debrecenbe hozzám, és tanácsra lenne szükségünk, írjatok lécci

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kap vízumot, akkor jöhet illegálisan is, csak figyeljen oda, hogy elkapják a határon, mert akkor is idehozzák (a táborba). Sőt, még kap ingyen szállást és havi 100ezer költőpénzt.
2013. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nagyon jól fogja magát érezni itt. Mert mi nagyon szeretjük az arabokat de tényleg,szívűnk vágya hogy minnél többen legyenek és el lepjék az egész várost és élni se lehesen tőlük meg le szurkáljanak mindenkit megy ilyesmik. Köszönjuk hogy ide jön.

Szeretettel várjuk.

2013. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek 2. válaszoló h ne ítélkezz, mert lehet h olyan arab aki pl. szaúd arábiai h rossz, az én párom cairoi ami fejlettebb város így a párom is és nagyon megértő és nekem nem számít h arab mert teljesen normális és szeretjük egymást
2013. aug. 26. 08:16
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdező mi ez: "mert lehet h olyan arab aki pl. szaúd arábiai h rossz, az én párom cairoi ami fejlettebb város" ? Szerintetek ha egy magyar veri a feleségét akkor már mindegyik magyar veri? Ez annyira hülyeség amit beszéltek. Nincs két egyforma ember! Nézzetek már magatokba!
2013. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
abba igazad van h nincs ket egyforma ember , természetesen :) en csak irtam egy peldat h hol rosszabb a sorsa sok nonek stb. remelem h jon majd olyan komment is ami joval hasznosabb valasz, mint a tied kedves 3.valasziro :)
2013. aug. 31. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Annyi szép, kedves magyar fiu el itt, miért akarsz te is egy arabot.

Es most nem a vallása miatt, meg a sztereotípiák sem érdekelnek.

Csupán csak azt nem értem hogy lehetsz szerelmes egy "fantomba"?

Skypon, fb on vagy hasonlón nem tudod megismerni.

Az Ő szándékában sem lehetsz biztos, meg ha azt is mondta neked hogy nem szegény, es iskolázott is , es nem a rossz körülmények és kilátástalanság miatt akarja elhagyni a hazáját csupán a szerelem húzza ide. Te meg persze hiszel neki es meg tennél mindent hogy ide hozzd, meghívó level, vízum stb... Szerencsére a bevándorlási törvényeinek elég szigorúak!

Nekem nem az arabokkal van vajon ne érts félre, ha ITT ismered meg, mert tanulmányi vízummal ide utazott, vagy munkavállalási szándékkal jött a saját erejéből ide es megismerkedtek akkor legyetek boldogok.

2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ki akar vinni téged, nehogy kimenj, több olyan esetet ismerek közvetlen közelemből is, amikor kint teljesen megváltozott a pasi a csajoknak meg menekülnie kellett
2013. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!