Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknak rajtam kívül magyarok...

Laknak rajtam kívül magyarok Flensburgba?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok magyar a munkahelyemen. Ha valaki itt lakik írjon és összefuthatunk. 21/férfi. Étterembe dolgozok konyhai kisegítőként.

2013. szept. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Úgy érted, hogy FelegensburgbaN, meg étterembeN, ugye? Ha már magyarul is elfelejtettél, akkor teljesen mindegy, hogy élnek-e ott más magyarok, nem? Szóval erről ennyit :D
2013. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen felegensburgról beszélsz? Te meg olvasni tanulj meg homokláda. Elhiszem hogy a megyédből még sosem tetted ki a lábad de azért ha már ilyen műveltnek érzed magad hogy javítgatod az íráshibáim akkor tudhatnád hogy a határon túl is élnek emberek. :)
2013. szept. 16. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogos, nem tudom miért találtam ki egy vélhetően nem létező német várost, ezért bocsánat :D


De neked viszont kár volt ismeretek nélkül elkezdeni személyeskedni. Mert míg én kizárólag a kérdésedből leszűrhető tények alapján írtam meg a válaszomat (nyilván kicsit kisarkítva), addig te a semmibe dobálóztál.

2013. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán minek kommentelsz?


Ezt olvasd el először:


Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük

2013. szept. 16. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ott élsz még?

2023. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!