Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabánya milyen város?

Tatabánya milyen város?

Figyelt kérdés

Kellemes, élhető hely? Üzletek, plázák?

Nincs túl sok "kisebbségi"?


A környéke tetszik (hegyek), közlekedés jó, akár ingázni is lehet Budapestre vagy Győrbe, de milyen ott lakni?



2013. szept. 17. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Te most komolyan az elkövetkező hetekben folyamatosan fogod írni ezeket a kérdéseket továbbra is? Eddig Sopronról, Szegedről, Pécsről, Zalaegerszegről meg mittudomén még miről érdeklődtél... de a stílusodból felismerhető vagy.


Ennyire nem tudod hova akarsz költözni? :D

2013. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas!! Egy normális pláza nincs itt csak egy center, kevés a szórakozási lehetőség, dióhéjban ennyi. Én utálok itt lakni :)
2013. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 17:30

Egyikről sem én érdeklődtem. Hülye.


A másodiknak köszönöm :)

2013. szept. 17. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a másodikkal, de jó dolog hogy itt van egy köpésre Tata, ami gyönyörű város, sok látni való, túra hely, szép tavak, madarak, rendezvények, fesztiválok vannak.
2013. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
szép hely én úgy tudom van jó pár "kisebbségi" de szerintem az is adott környékeken lehetőleg ne valami gettóba költözz amúgy szerintem szép város habár nem voltam ott túl sokat
2013. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem ne akarj ott lakni.. Rengeteg az idióta, még a nagyon sok "kisebbségi" mellett is..... Sajnos kb. 25 éves korig az itt élő emberek nagy részének értelmi szintje odáig terjed, hogy milyen drogot vegyen.. A közbiztonság borzalmas. Az iskolákban nincs rend sehol (de talán ez az egész megyéről elmondható) szóval ha gyereked van akkor már felejtsd is el szerintem. Olyan szempontból tényleg jó, hogy Bp és Győr is közel van, de szerintem nem éri meg. Üzletek unalmasak, pláza csak 1 van az sem valami nagy szám.


Ha nem szeretnél sokat olvasni röviden ennyit mondok.: Egy kalap sz.. emberileg az egész hely még a környéke is(tata,komárom,oroszlány,a faluk meg stb).. én SAJNOS itt nőttem fel, és tuti elfogok költözni, amint jó lehetőségem lesz rá.

2013. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor azért nem lehet olyan jó hely sajna.


"Kisebbségiek" amúgy nem csak a Mésztelepen vannak?

2013. szept. 21. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem.. Tele van velük a város.. Felsőgalla, Kertváros, Bánhida(bár annak csak az egyik része) + a belvárosiak akik már nem olyan csórók, de a viselkedésük egyáltalán nem jobb... Aztán a többi aki nem "kisebbségi" az sem normális, mert 90% vagy kétszínű és beképzelt, vagy idegbeteg, mert elnyomják(igen a felnőttek is!!). De ha mindenképp oda akarsz költözni akkor vagy az Újvárost vagypedig az Alsógallai városrészt ajánlom, ahogy észrevettem ezek nyugisak, meg talááán még Dózsakert..

Amúgy nekem egyszer azt mondta egy kalauz a vonaton, hogy még csukott szemmel is tudná mikor jár a vonat Komárom-Esztergom megyében, mert ott száll fel a legtöbb idióta a vonatra..

2013. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor azért nem kívánkozom annyira arrafelé :)
2013. szept. 21. 15:54
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

azért a megye nem olyan sz*r én is ebben a megyében lakom igaz nem tatabányán és amerre én lakom itt nincs az a bizonyos "kissebségi" azt, hogy hol lakom nem árulom el pont azért, hogy ne is jöjjön olyan bevándorló.

esztergom szép hely kertvárosi rész=getto

de kb minden városban van szóval olyan mentes övezetet nem találsz csak normálisabb környékeket (az egész országban)


(ha bárkit megbántottam vagy szidtam volna, vagy esetleg rasszista dolgot mondtam volna vagy bárkire fujjogtam volna akkor elnézést kérek)

2013. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!