Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg bujkálnék a szomszédok...

Tényleg bujkálnék a szomszédok elől? Miért bujkálnék a szomszédok elől, ha csak nem szeretem, ha a kertemben bámulnak?

Figyelt kérdés

Van teraszom, és szeretek akár hidegben is, kiűlni oda, és olvasni, vagy csak levegőzni.

És ugye át lehet látni a szomszédból oda, mert ugye nincs magas kerítés, csak az a tipikus egyszerű 1,5 méter magas hálós kerítés.

És felraktam a teraszra ilyen szövet háló szerűséget, amin nem lehet átlátni.

És mondta az egyik ismerősöm mikor nálam volt, hogy "Na, és miért bujkálsz a szomszédok elől?"

Mondom, nem bujkálok, csak nem szeretem, hogy bámulnak, ha kint vannak, mert ugye sokat vannak a kertben.

"aha, és hogy hívják a szomszédaid?"

Mondom, fogalmam sincs, még sose beszéltem velük.

"Na ugye! Mondom én, hogy bujkálsz előlük!"

erre nem tudtam reagálni.


Na de ez most tényleg bujkálás? Miért?

Mert nem szeretem, mikor kinyitom a terasz ajtót egyből oda kapták a fejüket.

Kisgyerekes család, és a kisgyerek fél órán át engem bámult.


Most ez bujkálás lenne? Mert nem szeretem, ha néznek miközben ücsörgök a teraszon?



2013. okt. 1. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak hülye az ismerősöd.


Te házad, azt csinálsz, amit akarsz. Én sem szeretném, ha bámulnának. Mi emiatt ültettünk tujákat a kertbe, így nem látnak át.

2013. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális válaszokat adtál, hülye az ismerősöd, mintha direkt idegesíteni akart volna. Ha növénnyel futtatnád be a teraszt, mint ahogy nagyon sokan teszik, akkor is ezt mondta volna vajon?
2013. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Haverod kötözködni akart, olyanba szólt bele, amihez semmi köze sincs.

Az viszont tényleg fura, hogy nem tudod a szomszédaid nevét. Én rendszeresen együtt kávézom velük + együtt sütögetünk a kertben.

2013. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as: Már miért lenne fura? Kötelező mindenkinek haverkodni a szomszédjaival? Nem hiszem.
2013. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek vannak ám jó fej szomszédai, akikkel lehet kávézni.. Én csak azért tudom a szomszédok nevét, mert az idióta asszony folyton üvöltözik az egész családdal, így pontosan tudom mikor, kivel és mi történik.
2013. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a viselkedéseddel. De a szomszédodéval sem. Lehet, hogy poénnak szánta ezt a bujkálást, csak nem sikerült valami viccesre.

A mi egyik szomszédunk egy idősebb néni, nagyon kedves, tényleg aranyos és őszintén bírom őt, de néha megszólít és egy-másfél (!) órán keresztül mesél mindenféléről, hogy mit főzött tegnap, mit vett a piacon, stb.

Tényleg, abszolút kedvelem őt és jó szomszédnak tartom, ennek ellenére néha, ha meglátom, hogy kint van a kertben, inkább nem megyek a kertünknek arra a részére, ahová át lehet látni tőle, nehogy megszólítson, mert nem mindig van időm arra, hogy vele csevegjek.


Nem kell folyton bratyizni a szomszédokkal, elég az, ha néha köszöntök, váltotok pár szót általános témákról.

2013. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bírom,amúgy ,hogy mindenki a másikat bámulja aztán pampog,hogy lesekszem:DDD

Ez akkora amúgy.

Na de,nem bujkálsz,ha te hülyének tartod őket,vagy csak szimplán nem akarsz velük kontaktba kerülni akkor azt csinálsz amit akarsz. Elvégre ez egy szabad ország. Meg aztán az együttélésnek vannak szabályi,szóval senki nem szólhat bele ,hogy aljas szándékkal felraksz egy szövethálót,azért mert...

Akinek meg nem tetszik,az egy antiszociális energiavámpír:D

És itt a kertben nálunk is így megy,egymás hegyén hátn vannak a telkek,mindenki állandóan azzal van elfoglalva,hogy ki mit vet meg milyen fajtát...

Nem nagyon fecserésztem velük,aztán már nem is látom őket azóta a kertben amikor kinnt vagyok..

:DDDD

2013. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!