Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én egy 67 éves egyedül élő...

G Józsi kérdése:

Én egy 67 éves egyedül élő férfi vagyok. Egy társasházban lakom! Egy fiatal pár lakik a szomszédomban! Verik a falat ha este 10 óra után beszélek vagy telefonálok . Följelentéssel fenyegetnek Kérdem ez törvénybe ütközik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem ütközik törvénybe,de azért a jószomszédság kedvéért,ne beszéljen hangosan..
2013. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha van szekrénysorod, tedd arra a falra, amelyikkel szomszédos a fiatal pár. Sokat felfog.
2013. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy másik helyiségben is telefonálhat, amely nem közvetlenül mellettük van. Azért furcsa szomszédok.
2013. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem ütközik törvénybe ,hagyni kell had jelentgessenek csak fel ,aztán majd nekik kell bizonyítani, hogy túl hangos a zaj ,amit majd egyből el is buknak.
2013. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mondja azt,hogy miattuk nem tud senkivel beszélgetni, meg telefonálni, mert verik a falat!
2013. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fiatal pár hölgytagja vagyok, a szomszédunkban a család olyan hangos alaphangon kommunikál, hogy a tévé előtt ülve értem minden szavukat. Én azért kapcsolok be otthon mindig valami hangot adó eszközt, hogy ne halljam éppen milyen kínjuk van, mert valami mindig van. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy lehetséges, hogy kicsit hangosan tetszik kommunikálni azon a telefonon vagy általában és esetleg az a pár is minden egyes szót tisztán ért. Ezt nem hiszem, hogy ők szeretnék, megvan a maguk élete. Tehát, ha esetleg hangosan tetszik beszélni, akkor esetleg egy picit a hangerőből tessék visszavenni, vagy ahogy írták fentebb jó ötlet szekrényt pakolni a szomszéddal közös falra. Minket egész nap szórakoztatnak a szomszédék hálistennek, mégis csak ha este is hangosak akkor szoktunk átkopogni esetleg. Addigra elfogy a türelmünk, meg aztán napközben elég hülyén nézne ki, ha zavarna, hogy a szomszéd hangos. A feljelentés azért egy kicsit túlzó szerintem a részükről..
2013. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jut egy régi történet. Nagynénémnél voltunk vendégek. Ő panelban lakott, és mindent lehetett hallani a szomszédoktól. Egyik éjjel a lányuk discóba készült, és hangosan taglalta az anyjával, hogy mit vegyen fel. Apám megunta, és csak úgy az ágyból jó hangosan megszólalt: Menjél meztelen! Úgy többen megnéznek.

Valszeg meghallotta a kiscsaj, mert nagyon csend lett ezután.

2013. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%

Az ilyen minek költözik panelba/társasházba? Mármint akit zavar a társaság? A fiatal pár elhúzhat az anyjába!

A 6-os is itt nyafog, de akkor nem nyafogott, mikor harmadáron vette a lakást...

2013. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!