Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha felső szomszéd...

Mit tegyek, ha felső szomszéd kutyája az erkélyünkre vizel?

Figyelt kérdés
A felettünk lakók kutyája állandóan úgy vizel az erkélyükre, hogy az egész a mi erkélyünkön landol. Már próbáltuk szép szóval, illetve a közös képviselő bevonásával, de változatlan a helyzet. Mit lehetne tenni, illetve hová forduljak, ha feljelentéssel szeretnék élni?

2013. nov. 10. 13:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Kutyatartóként mondom, hogy ez durva. :O


Ez a jegyző hatásköre, szóval neki jelentsd. Ha tudod, videózd le szerintem (legalább azt, ahogy az égből csorog a pisi).

Ha pedig ez azt jelenti, hogy szegény kutyát nem viszik sétálni, akkor ez állatkínzásnak is elmegy szerintem.

2013. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazából legelőször csak azt láttuk, hogy csorog le valami, azt hittük, hogy megöntözték a virágot, mert volt már olyan, de mikor megéreztük a szagot, akkor már tudtuk miről van szó, és sajnálom szegényt kutyust, mert tényleg, még egyszer sem láttam, hogy levitték volna, és nem pici kutyáról van szó, de ez a helyzet már tarthatatlan, nem tudok úgy kimenni dohányozni, hogy ne azt várjam, hogy mikor kapom nyakamba az áldást.. :/
2013. nov. 10. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

fújatok fel körbe ereszt.

vagy kifigyeled mikor megy le a kutyával és ha elengedi rohangászni egy kicsit,kapucni fel megfogod a kutyust és elfutsz vele.

aztán leadod egy menhelyen,ha nincsen megcsipelve,akkor majd valaki örökbe fogadja.

2013. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de írhatsz a radikális állatvédőknek is,ők elbeszélgetnek vele ha tényleg soha nem viszi le.

sőt elveszik tőle a kutyát.

2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!