Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mért van az hogy 1 hónapja...

Mért van az hogy 1 hónapja vagyok Magyarországon de romokban az életem?

Figyelt kérdés

Évek óta kint dolgozok külföldön csak pár napra szoktam hazajárni. Most itthon ragadtam a papírjaim miatt egy hónapra de már romokban az életem...

Betámadnak

Feljelentenek

Szaladgáltatnak

Időt húzzák csak mindenütt minden ügyben.

Semmit nem lehet itt normálisan elintézni.

Mindenért fizessek fizetek stb stb...

Már a külföldön félretett spórolt pénzem fele el is fogyott itthon ezekre a f-ságokra egy hónap alatt.

És mi ez a sok cigány? Már fegyverrel nem járhat nyugodtan az ember...

A rendőrök meg 3x küldtek 30ezres csekket mer 70es tábla előtt kiraktak egy várostáblát 20 méterre és az nekem tudnom kell hogy 50. Meg hasonló gusztustalan takonyságok. Mi van ezzel az országgal? Mi van az emberekkel?


2013. nov. 13. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megtudom érteni,melyik országban dolgoztál előtte?
2013. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, én is Magyarországon élek, immár 30 éve, de nincsenek ilyen problémáim. Való igaz, nem keresem halálra magam, és az ügyintézés gyorsasága tényleg siralmas, de ki még nem raboltak, fel még nem jelentettek, és igen, ha autót vezetsz, illene tudnod, hogy lakott területen belül mennyi a sebességhatár.
2013. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Német belga holland.

Majd fognak előző majd fognak..

És mondom várostábla 20 m 70

De itt tényleg ilyenek az emberek??

Kaptok valamit hogy sz.p játok valakinek a Fszát vagy megszokásból szép és jó itt minden?

2013. nov. 13. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
30 nap alatt kiküldtek 3 birságos csekett? Ahogy irtad az ügyintézés nem olyan gyors, még akkor se ha birsagrol van szo....1 birásgank van 1-2 honapos átfutasi ideje...Amugy meg ahogy Fleto elvtars is mondotta volt :Ha nem tetszik el lehet innen menni! Ha ótvar környéken laksz ne csodalkozz ha sok a cigány,akik egyes libetális zsidó jogvédők szerint ugyan olyan emberek mintTe és Én ugyhogy a szabad szellemű, demokratikus europai unio nevében kérlek ne rasszizmuskodj XD Inkabb szivj el egy rakétát!
2013. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyenek miatt tart itt ez az ország. Akik csak fikázni tudnak mindent. Betörések, lopások külföldön is vannak. Igen, van, hogy szrul vannak elhelyezve a közlekedési táblák, viszont ha nem lottón nyerted volna a jogosítványodat, akkor tudnád, hogy lakott területen belül 50km/h a megengedett sebességhatár. Azt is tudnád, hogy a lakott terület annál a szép nagy helységnévtáblánál kezdődik, amit nehéz nem észrevenni.

"Majd fognak?" Vagy nem. Vagy netán vegyem tőled fenyegetésnek?

Egyébként ha hozzád hasonlóan alkotnék véleményt, most magabiztosan kijelenthetném, hogy a külföldön élők nagyképűek, értetlenek és bután.

2013. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy magyar mentalitás...

Sokakon azt látom az országban, hogy csak panaszkodnak mindenért, csak a szájuk jár, de nem tesznek semmit, hogy jobb legyen az életük, sőt sokaknak igényük sincs a jobbra.

Emiatt érzed ezt kedves kérdező, mert itt mindenki átgázol a másikon. Szóval megértelek, hogy nem érzed jól magad, én is törekszem rá, hogy mihamarabb külföldre juthassak, mert itthon semmi jót nem kaptam. De amikor külföldön jártam, sokkal jobb lett a közérzetem, és jobban éreztem kint magam, kedvesebbek, és összetartóbbak az emberek, törődnek egymással Nyugat-Európában.

2013. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, tipikusan olyan tagbaszakadt hazánkfia vagy, aki magyarul is elfelejt.
2013. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert Magyarország ilyen.
2013. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magyarország, egy csődtömeg.
2013. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!