Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti nem mennétek el máshova lakni?

Ti nem mennétek el máshova lakni?

Figyelt kérdés
Néha nem unalmas egy helyen lakni évekig? Néha jó lenne elmenni máshova lakni,élni egy-két hétre,hónapra,évre?
2013. nov. 27. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam költözni, igaz albérletben lakom egyenlőre.

Eddig 1-1,5 évenként költöztem.

Bár a mostani helyen 1 éve 8 hónapja már itt vagyok. :)

Nekem is unalmas, az is jó amikor az új helyen nézem az utcákat, hogy mi merre, a boltokat felfedezem.

2013. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi 3 évben minden évben volt költözés, most is új helyen lakok már fél éve. Én akkor szoktam költözni ha új munkahelyet találok. :)
2013. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék máshol lakni, tulajdonképpen mindegy csak itt ne :(

3 éve lakom itt, de utálom.Szeretek költözni. A férjem viszont nem.

Legszívesebben az Őrségben laknék, vagy külföld: Izland, Svédország, Norvégia

2013. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én néha kerületet váltok.
2013. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak városon belül költöztem eddig, bár elég sokszor. Hiányoznának a rokonok, barátok. De ha úgy adódna pl. munka miatt, akkor költöznék. Bár nem nagyon szeretek költözködni, már elég sok cuccom van, úgyhogy nagy macera.
2013. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is költözök elég sűrűn..."nyaralni vagyok", és állandóan félévente egyik helyről a másikra visznek...bejártam már így az országot, igaz, nem önszántamból, és nem munka miatt:)
2013. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Munka miatt simán mennék. Bár nekem saját házam van, nem én vettem, örököltem, és néha jobb szeretném ha csak albérletben élhetnék, mert akkor nincs az a röghöz kötöttség.

Most képzeld el, lehet saját házad van, szépen felújított 2 szintes (alagsor+lakótér). De hol van ez a ház? A munkanélküliség közepén, eladni sem nagyon lehet, mert nincs itt a környéken senkinek nincs pénze megvenni, és kijönne ide lakni?! Én pedig úgy mennék innen, Győrbe vagy Sopronba. Szóval nem fenékig tejfel a saját tulajdon sem.

2013. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sopron sem jo szerintem.
2013. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!