Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet megmondani valakine...

Hogy lehet megmondani valakinek, hogy büdös, izzadságszagú, zuhanyozzon többet?

Figyelt kérdés

Kolis vagyok, ez a 4. évem. Eddig sose volt gond egyik szobatárssal sem, viszon idén barátnőmmel lett egy harmadéves szobatársunk, akinél azt figyeltük meg, hogy alig jár zuhanyozni, este se, reggel se megy el, max egy héten egyszer. Iszonyat izzadság szaga van, ki kell szellőztetni utána, eddig elviselhető volt a helyzet, mert nagyrészt 3 nap volt fent, viszont most itt lesz 2 hétig, és kezd elviselhetetlenné válni a dolog. Hogy mondjuk meg, hogy "bocs, büdös vagy, zuhanyozz többet"?Hogy lehet ezt olyan valakinek megmondani, akivel még csak nem is közeli a viszony?

Előre is köszi a válaszokat.



#büdös #nem zuhanyzik
2013. dec. 5. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikulásra adnék neki egy izzadásgátlót és egy csokit. Talán venné a célzást. Vagy mindig kinyitnám az ablakot, és kérdezném, hogy nincs-e valami romlott kaja az ágy alatt, mert olyan büdös van.
2013. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyenes beszéd a legjobb. Nem kell bántóan fogalmazni, és nem kell több ember füle hallatára tenni, de ha kettesbe vagytok, és szépen elmondod neki, az nem fog a kárára válni.

Most harmadikos, tehát kb 17-18 éves. Ha az anyja nem mondja neki, hogy büdös vagy tusolj le, azért valakitől csak meg kellene tudnia.

2013. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én célzásnak mindig meglepem egy axe tusfürdővel vagy stift-tel, ennyit tudok tenni , ha közlöm vele, hogy kéne már fürödni, akkor besértődik.
2013. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!