Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszed ramtamadt...

Ha a szomszed ramtamadt valamilyen targyal (pl vipera, gumibot) es nincs bizonyitekom mit tegyek?

Figyelt kérdés

egyik este reszegen ertem haza, kicsit hangoskodtam azt se tudtam hol vagyok, mivel igen ittas voltam vedekezni se tudtam, tobbszor fejbe, haton csapott valami gumibothoz hasonlo targyal es uvoltozott...


Akkor nem igen tudtam mit tenni vele, bizonyitekom nincs, hogy feljlentsem.


Ha esetleg felkeresnem es szamonkernem meg is milyen jogon tette(ha hangoskodtam akkor sincs joga hozza, hogy megtamadjon. Es ritkan van olyan hogy berugok, evente kb 1x)


szova., megkeresem szamonkerem es kicsit visszadom neki......

Ebbol lehet nagyobb problema?



2013. dec. 6. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lett rajtad külsérelmi nyom?

Ilyenkor el kell menni látleletet vetetni.


Most így több nap múlva ha átmész emberkedni, csak szítod a tüzet.

Nem vezet sehova.

2013. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fejemet utotte(ahol haj van, erintesre erzekeny, es dudor van)


hatamat ahol a bordam van(izomretegnel) ott meg nyoma csak masnap delelottig volt piros, de ha forgolodok az izomreteg faj...


Ezzel z orvos kirohogne, de akkor sem uszhatja meg....

Es mivel ittas alapotban voltam nem igen hinnenek nekem

2013. dec. 7. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem volt hozzá joga, de ha nekem hajnalban üvöltöznél az ablakom alatt akkor most mehetnél feljelentgetni mert annak lehet maradna nyoma.
2013. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mégis, mire számítasz, amikor éjjel hangoskodsz? azt fogja mondani, "jaj de szép volt, máskor is ezt akarom hallani"?

Meg kéne kérdezni a szomszédot is, esetleg korán reggel indult-e munkába, és ezért zavarta-e különösen. Ha a szomszéd helyébe képzelnéd magad és átlátnád az ő problémáid, akkor megsajnálnád őt valószínűleg, nem még te akarnál bosszút állni rajta. Ha egyáltalán tudnád, mennyi baja van, vigyáznál, hogy ne hangoskodj éjjel, mert lehet, anélkül is bővel elég a baja.

2013. dec. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán tudta, hogy te vagy az? Mert én is kimennék és fejbe csapdosnám, aki éjszaka az ajtóm előtt óbégat, pláne részegen, nem kizárt, hogy nem ismert fel a sötétben, még az sem kizárt, hogy te magad provokáltad, ha egyszer " azt se tudtam hol vagyok, mivel igen ittas voltam"
2013. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom nem kellett volna zajonganom, de nem obegattam. Beszelgettem ... Az volt a zajongas lehet hangosabban mint egy normal ember meg nem annyira ertelmes dolgokrol....de nem uvoltottem.


Es akkor is mi az, hogy megut.... Ha magamnal lettem volna kapasbol tortem volna kezet... Es akkor az onvedelem

2013. dec. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!