Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te megbízol a szomszédaidban?...

Te megbízol a szomszédaidban? Intézkednének, ha valami történne a házaddal/lakásoddal/otthonoddal?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy jóban kell lenni a szomszéddal, mert ha bármi gond van, Ő tud segíteni.

Most te elhiszed a szomszédodról, hogy kipakolnáka házad, szaladna oda vasvillával megállítani a betőrőket?

Vagy ha égne a ház hívná a tűzoltókat?


Múltkor beindult a riasztó 1 utcával arrébb, láttam az ablakból lehet téves riasztás volt, de hajnali 3 kor, senki nem mozdult, hogy oda menjen!

Ment a riaszó órákon át!



2013. dec. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha gond lenne a legközelebbi szomszédokban bízhatnék, bár ne legyen ilyen eshetőség, hogy erre fényderüljön.

Egyszer tőlünk nem messze történt, hogy fényes nappal kipakoltak egy lakást és senki nem csinált semmit, mert azthitték költöztetők. Utólag mindenki viccesen mesélte, de azért elég durva, hogy senki nem tudott arról, hogy a lakók elutaztak és ilyen megtörténhet.

2013. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én szomszédaim nagyon rendesek, mindig odafigyelnek, rá is kérdeznek ha bejön valaki akit nem ismernek. Biztos vagyok benne, hogy ők odafigyelnének.
2013. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem a szomszédom annyira szeret, hogy ha bele akarnának fojtani egy kanál vízbe, még segítene is nekik... :D
2013. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mi odafigyelünk egymásra a szomszédokkal. Már volt olyan, hogy észrevettünk valami bajt és szóltunk, meg fordítva is.

Mondjuk egy felfegyverzett betörővel nem hiszem, hogy szembeszállna a szomszéd néni, meg én sem, nem is lenne értelme.

2013. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol felnőttem, ott igen. Itt az albiban Budapesten nem... szerintem még segíteni is a betörőnek, meg még hozna fát a tűzre.
2013. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!