Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek egy szomszéddal...

Mit tennétek egy szomszéddal aki állandóan üvölteti a zenét és leáztatja a lakásotok, de lehazudja hogy ő az?

Figyelt kérdés

kb. 4 éve csinálja ezt. mindig ázik a fürdőszoba, hiába csináltuk meg ezerszer. a felettünk lakó meg csak hazudik mint a vízfolyás, hogy nem tőle folyik.

egyértelmű hogy igen, mert amikor elmegy nyaralni, akkor sosem jön friss nedvesség. amint hazaér, jön a víz.

a másik pedig hogy képtelen normálisan zenét hallgatni, csak úgy tudja hogy mi se tudjunk se aludni, se tévézni, semmi. de az ilyen "vegyem hangosabbra én is' válaszoktól kíméljen mindenki, mert 1. nem bírom a hangosat ha sajátom sem, 2. ezzel a probléma nem oldódik meg.

a gondnok/közös képviselő a képembe mondta, hogy leszarja, oldjam meg ha tudom.



2014. jan. 5. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
polgári per
2014. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hívd fel a közös képviselő figyelmét arra, hogy munkaköri kötelessége, hogy kezelje a problémát + amit az előző hozzászóló írt, per.
2014. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd ki rá párszor a rendőrséget, amikor bömbölteti a zenét.


Én is kihívtam a szomszédokra, mert bár többször szóltam nekik, lesz.arták. Ja, külföldiek voltak ráadásul...Egyik éjjel elegem lett, aztán rendőrök kijöttek és szépen leállították a bulit, azóta mintaszomszédok!

2014. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos ez a kutyaürüléket sem érő "ember" rendőr. egyszer hívtam ki a rendőrséget, itt van a kapitányság 5 perc sétára, 3,5 óra múlva jöttek ki. :/
2014. jan. 5. 22:47
 5/5 TigerDemoN válasza:
Másszál be a kerítésen, kapcsold le a villanyórájukat és kend be vajjal a kilincsüket! :D
2014. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!