Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha dübög a...

Mit lehet tenni ha dübög a gyerekszoba? És 3:27 van, de nem a lépcsőházból jön?

Figyelt kérdés
Ma este óta dübög a gyerekeim szobája.És a fiam sajnos lázas,és fáj a feje.6 éves.De a dübögés még nem szünt meg 3:29.van.Hová jelenthetem be,vagy mit tegyek??
2014. jan. 11. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
értelmetlen az egész,
2014. jan. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Most mivan? Kit akar bejelenteni...a fiadat?
2014. jan. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fölöttetek lakik valaki. Van csengője és van ajtó, amin lehet kopogni. Érdeklődj olyan stílusban, ami számodra is megnyerő volna hasonló helyzetben. El se hiszem, hogy ezt így le kell írni valakinek.
2014. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ne csengess be, mert csak tudni fogják, ki hívta ki a rendőröket következő alkalommal.

az ilyen bunkókat semmilyen stílusban nem lehet észhez téríteni. rendőrt kell hívni hogy csendháborítás van.

2014. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a felettem lévőtől jött a zaj,és a mai napig nem tudom.4 emeletes a ház,mi 1 -őn lakunk,de végighallgattam az egész házat!És lementem az utcára ott is halatszott a dübögés.NEM TUDOM KI AZ AKI EGY LAKÓTELEPEN KINYOMOZNÁ ,HOL DÜBÖG A ZENE!!!AKI NEM ÚGY ÍRT NEKEM,ANNAK SZÁNOM!Köszönöm.
2014. jan. 16. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat kellene megkérni, akinek legalább egy kicsi esze van.
2014. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
01.18 án is hallottam a dübb dob zenét.És hajnali 3 ig birtam,de most halatszott honnan jött.Felettünk,de átlósan.És becsöngettem .Megkértem szépen halkabban ha lehet.Le is halkitotta.Kíváncsi vagyok,ma,azaz,mert ma már szombat van ,megint ez lesz e.
2014. jan. 25. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!