Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elítélnétek azt a nőt aki...

Ti elítélnétek azt a nőt aki azért nem vihette másik országba a gyerekét mert az apa nem engedte?

Figyelt kérdés
Új házasság, egy másik férfi miatt lett a költözés oka.

2014. jan. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen, a gyereke helyett az új pasit választotta. Bár ebben az esetben valószínűleg jobb a gyereknek egy ilyen szülő nélkül.
2014. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eu túl kevés információ. Mellesleg undokolt esetben a gyámhatóság engedélyezheti a kiköltözést az apa ellenére is.
2014. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétlakiak az emberek

Először az a vélemény, az apának is ugyanolyan jogai vannak a gyerekével kapcsolatban, mint az anyának. Aztán meg elítélik azt a nőt, aki az apára hagyja a gyerekét.

2014. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben es a gyerekemet valasztottam. Akarmekkora a szerelem, a gyerekeet soha nem tudnam elhagyni. Felteve, hogy nem egy 18 eves gyerekrol beszelunk ugyebar..
2014. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 évre rá került az apához a gyermek,addig az anya nevelte új férjével, mivel az apa eljárást indított a gyermekelhelyezésre és bejelentett lakhelye nem volt a nőnek ezért az apához ítélték a gyereket.

Együtt kellett volna maradni ennek a nőnek a gyereke apjával azért hogy vele maradhasson a gyermek?

2014. jan. 22. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én. A gyereknek vélhetően teljesen jó helye van az apánál. Ha elváltak a szülők, nyilván csak az egyikkel tud élni, és ez bármelyik lehet. Ha mindenkinek jó így, akkor miért lenne erről nekem mint idegennek bármilyen rossz véleményem??


Mellesleg mi is apukánkkal éltünk, és nagyon-nagyon jó volt így!

2014. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Én NEM ítélném el - akart lenni
2014. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nem kellett volna együtt maradni vele de nem kellett volna elköltözni külföldre vagy akkor kellett volna oda bejelentett lakhely. A gyerekem fontosabb lenne mint báemlyik férfi a világon, hiába nagy a szerelem. itthon is találtál volna párt és akkor nem itéli apukánaka biróság. Nincs az a helyzet ami miatt lemondanék a gyerekemröl.
2014. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!