Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék ez ellen? A...

Mit tehetnék ez ellen? A tanácsotokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Egy viszonylag csendes kisvárosban lakom a gyermekeimmel és férjemmel. A szomszédunk viszont nagyon idegesít minket. Trágár beszédével veszélyezteti az összes gyereket a környéken. Ráadásul a gyerekeit is folyamatosan terrorizálja szerintem. A gyermekeimbe többször beleköt. Nem lehet vele normálisan elbeszélgetni. Mit tegyek ez ellen?
2014. febr. 16. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1. megoldás: Beszélj vele normálisan. Ha nem megy, akkor hagyd ott a p*csába.

2. A gyerekeket veri is? Ezt légyszi írd le nekem, és azt is, hogy hány éves gyerekekről van szó!

3. Ha veri a gyerekeket ---> rendőrség---> bíróság ---> gyámügy!!

4. Ha az én gyerekembe kötne bele ok nélkül, a vasvillát beleállítanám, mint a ganajba!!

5. Ha ilyen szomszédom lenne kiverném az összes fogát, már nem azért a 20 fillérért!!!


Akkor a 2. -ra válaszolj kérlek!! :)

2014. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, 12 és 3 vagy 4 évesek a gyerekek.
2014. febr. 16. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj be a rendőrségbe, vagy a gyámügybe, hogy ilyenkor mi a teendő. Én kezet nem emelnék a 95 éves fiamra.
2014. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15* éves fiamra. Huhh, ez így vicces volt :D
2014. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!