Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A XVIII. kerület tényleg...

A XVIII. kerület tényleg ilyen putri terület és tele van cigánnyal mint a XIII, kerület?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem akkora putri. Mindkettőnek van élhető, normális része és gettó is.
2014. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elírtam nem XIII hanem VIII
2014. márc. 19. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Szinte minden kerületnek vennak "putri" részei. Én ismerek ilyen a IV., VII., kerületben is.
2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
VII-ben a keleti meg a Blaha környéke elég ótvar valóban, a IVben annyira nem vagyok ismerős, de úgy tudom a Városkapu felé eléggé "fertőzött"
2014. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pesti gettók váóó:DD
2014. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 13 sokkal jobb.
2014. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a 18. ban lakom. Valóban vannak egyes helyek, ahol akad cigány, de pl.: a Szentlőrinc telep kulturált.
2014. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a 18??? te nem Csepelre gondoltál...? :D a 18-ban is van persze, de hol nincs? A havanna a kerület legrosszab helye, sőt..., talán az egyetlen, de ott is csak hangosabbak az újmagyarok, de nincsenek sokan. Máshol meg annyi van mint máshol, a 8 ker szintjét egyáltalán nem üti meg.
2014. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nem olyan rossz a Havanna, mint régen. Sokat javult a közbiztonság, és jobb lett a lakók összetétele. A fruktuáció kiforgatta a kétes elemek nagy részét, mert a nem fizetés miatt lapátra tették őket.
2014. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
18-ban lakom a havannan eleg sok cigany van de a havanán kivul a 18kerulet nem "putri" egy elèg jo kerulet nem lehet hasonlitani a 8hoz és persze mindenhol vannak ciganyok csak nem mind1 milyen fajta mert vannak a kotoszkodos alul oltozottek akik nem furdenek , meg vannak normalis ciganyok nem kell az osszes ciganyt egy kalap alá venni itt a 18ban teljesen masok a ciganyok mindt pl a 8ba ès erzsébeten peldaul.... 2eves korom ota lakok itt es most 18eves lany vagyok nem eroszakoltak meg nem szolitottak meg ez alatt az ido alatt ja es magyar vagyok nem roma :)
2014. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!