Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az új szomszédcsaj, mindenben...

Az új szomszédcsaj, mindenben verseng. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Költözött egy új csaj a szomszédba, aki annyi idős mint a nővérem (18), először barátkozott a nővéremmel, aztán elkezdett vele rivalizálni. És folyamatosan keveri a "szart". Mindenhonnan ki akarja túrni a nővéremet, és meg akarja mutatni, hogy mindig az van amit ő akar. És van ennek a csajnak egy húga aki azt híreszteli, hogy a nővére addig úgyse nyugszik amíg teljesen ki nem csinálja a nővéremet.

Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?

Ja és még egy suliba is járnak, csak másik osztályba.

Ha megírod hogy honnan írsz, és mennyi idős vagy akkor küldök róluk egy képet. Ha utána leírod a véleményed.



2014. márc. 23. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen le kell róla venni a figyelmet, hanyagolni és semmiképpen sem rivalizálni és belemenni a játékaiba. A nővérednek abban kell jó lenni ami az ő stílusa mert csak abban lehet kiemelkedő. A csaj meg járja a saját útját.

Ez ilyen gyerekbetegség majd elmúlik :)

2014. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a csaj elég durva dolgokat csinál, és nem lehet figyelmen kívül hagyni, szóval pl. ráakaszkodik a nővérem pasijára meg hasonló.
2014. márc. 23. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt is meg lehet kérdezni tőle, hogy mi baja van. Hátha elhint valami magyarázat-félét, bár a leírás alapján úgy tűnik, hogy reménytelen eset, és egyszemélyes játékot játszik. Talán idővel beleun, reagálni rá azonban semmiképpen sem éri meg.
2014. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"ráakaszkodik a nővérem pasijára"


Ha a növéred barátja hagyja, akkor az NEM a szomszédlány hibája. Ha srác nem akarna vele foglalkozni, akkor elküldené a fenébe.

2014. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bp-ről írok,és 15/L vok,jöhet a kép,
2014. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na jó, értem én, de a nővérem ezt úgyse fogja annyiban hagyni (nem az a fajta, hogy hagyja magát). Meg azért ne mondja nekem senki, hogy ha egy csaj rámászik a pasijára akkor majd nem csinál semmit.

Szóval, ha lehet kicsit életszerübb válaszokat kérnék.

Hogy a nővérem hogy tudná leállítani a csajt?

2014. márc. 23. 14:06
 7/9 A kérdező kommentje:

4es

Persze, nem is mondtam, hogy a nővérem pasija megcsalta volna a nővéremet, csak azt hogy a csaj nyilvánosan kikezdett vele.

2014. márc. 23. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2014. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az új szomszédcsaj, mindenben verseng. Mit lehet csinálni?" - barcsak ne irtal volna ezenkivul semmi tobbet, mert akkor erre a mondatra csak annyit mondtam volna hogy a novered veresse magat felholtra.
2014. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!