Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mertek meztelenül megmutatk...

Névnélküli kérdése:

Ti mertek meztelenül megmutatkozni a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés

Nagy gátlásos személy vagyok és nem tudnám ezt elképzelni.

Egyik osztálytársam mesélte, hogy nálunk ez teljesen természetes. Ti ezzel hogy vagytok?Kort és nemet is írjatok ha lehet



2014. márc. 28. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem meztelenkedünk egymás előtt.


Kor és nem


Amúgy felnőtt 25+ os korosztály

2014. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még bugyiba sem merek mutatkozni a szüleim előtt. De pl. unokatesómék lakásában van úgy, hogy a családtagok egymás előtt járkálnak meztelenül. :D minden csalásban máshogyan van...
2014. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Igen merek, nyaranta amikor a garázsban van negyven fok, és úgy eddzek, akkor előfordult hogy leveszem a rövid nadrágot és slaggal végig pocsolom magamat csupaszon

Volt hogy anyám előtt viszketett ott lent, és húztam rajta párat kézzel

Fürdéskor is kint hagytam a törölközőt, ezért ki kellett mennem a nappaliba, a fitymám is fel volt gyűrődve akkor, nekem ez fel sem tűnik, nekik meg nem muszáj oda nézni

21F

2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bármelyik női családtagom vagy barátnőm előtt merek meztelenül mutatkozni. Sőt már munkatársakkal is voltunk uszodában, ahol zuhanyozás, átöltözés közben láttuk egymást. Egyébként ez fordítva is igaz, anyukám, barátnőim, unokatesóim is mernek mutatkozni előttem meztelenül.

Férfiak előtt viszont nem mutatkozom, család tag előtt sem.

Ebből gondolom kiderült, hogy nő vagyok :)

2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Merni mernék, de valahogy nem szoktunk. Mi ilyen prűd család vagyunk.
2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Viszont olyant láttam, hogy 40-hez közeli csaj a mamájával és a többi meghívott vendégsereg előtt meztelen felsőtesttel beszélgettek az ágyon. Értsd, melltartó sem volt rajtul. Semmi szexuális töltete nem volt, de nekem nagyon furcsa volt, és zavart.
2014. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Amíg meg nem ismerkedtem a párommal nem mutatkoztam a szüleim előtt meztelenül. Már 10 éve együtt élünk, Őt sosem zavarta ha meztelenül látják, mára már engem sem. Sokkal nyitottabb lettem. Ha a szüleink jönnek hozzánk akkor is meztelenül vagyunk otthon.
2014. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
15-16 éves voltam amikor elkezdtem otthon meztelenkedni. Az elején csak meztelen alvás, majd amikor csak tehettem meztelenül voltam otthon. Anyámék elég nehezem viselték. A szomszédok, az egész ház az én napsütötte fenekemről beszélt egy ideig. Apám ki volt akadva, mindig mondta le ég a pofájáról a bőr, mindenki arról kérdezi, hogy én is olyan vagyok. Igen olyan vagyok a mai napig. Mára Ők is elfogadták, a párom is ilyen.
2014. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hát b+...mások előtt nincs aza pénz,amiért én levetkezőnék,de szüleim előtt,akik gyak. születésemtől kezdve láttak meztelenül nyilván nem fogok vérig sértődni,ha benyitnak,miközben fürdök...egyébként nem szokás a leskelődés senki után sem,de most emiatt biztos nem fogok szorongani.
2014. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem. Nálunk sose volt szokás az egymás előtti meztelenkedés. Bugyiba meg melltartóba merek mutatkozni előttük, de ezek nélkül nem.


18/L

2014. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!