Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd gyereket aki olyan...

A szomszéd gyereket aki olyan 18-20 éves lehet, már előre várják, hogy haza jöjjön, és nyitják neki az ajtót, kaput. Nem fura?

Figyelt kérdés

A szomszéd gyereket már előre várják nyitja az ajtót az anyja vagy apja.

Nem fura, hogy előre tudják, mikor ér haza? És felnőttkéntnem hord mmagával kulcsog, vagy miért kell neki nyitni a kaput, bejárati ajtót?



2014. márc. 31. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
ez a legnagyobb problémád?
2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan: mi közöd is neked ehhez?

És miért leskelődsz? Hány éves vagy, hogy nincs jobb dolgod, mint a szomszédokkal foglalkozni? 85?

2014. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Jaj második!Az első vagyok!

Elnézést, hogy nem nyitottam ki a kaput!

Parancsoljon Hölgyem/Uram/kétEsnemiségű emberi képződmény! :D

2014. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
szerintem valaminem stimmel figyelj kémkedj... szerintem bevannak fenyitve a szülők..
2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az "egyetemista"?
2014. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nálunk is mindenki tudja, hogy ki mikorra várható aznap. Hoppá, lehet, hogy rólam van szó? :D


Szóval ez az aggodalmaskodás elkerülése végett van egyrészt, másrészt mindenki tudja, hogy mikor tud egy kicsit egyedül lenni, meg persze gyakran összeszervezzük a menetrendet, és reggel apuval megyek suliba, ő meg megy dolgozni, vagy délután mennek anyuval valahova, aztán esetleg találkozunk, ilyesmi. Ha programom akad, akkor írok egy sms-t, hogy később érkezem. Ennyi.


Sokszor nem viszek kulcsot, mert felesleges. Ha otthon van valaki, akkor úgyis kinyitja az ajtót remélhetőleg. Persze a kulcs sem garancia semmire, mert ha belülről a zárból nincs kihúzva, akkor én kívülről nem tudom bedugni az enyémet, így nem jutok be a házba.

2014. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, még fiata lvagyok ahhoz de a nőúlthéten betegvoltam és kifigyeltem ezt, mert nagyon unalmas a nyelvtant tanúlnom!
2014. márc. 31. 18:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz a csávó vagy, aki már kiírt vagy 4 kérdést ezzel kapcsolatban. Őszintén. Mi-a-frász-bajod-van-neked-ember?
2014. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy az 'egyetemista' vagy. :DD


Tényleg ennyire nincs jobb dolgod? Nem mindegy az neked? Szerintem az a furcsa, hogy valakinek ennyire nincs jobb dolga.

Amúgy amikor anyukám nem dolgozott akkor én se hordtam magamnál kulcsot, mert tudta, hogy úgyis mikor érek haza nagyjából, és beengedett.

2014. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem van kulcsom, megis nyitott ajtok vaarnak.

es akk mi van?

raadasul 99.9% ba ben a kulcs, szoval enyemmel sokra nem mek.


ereztem h a nyomorult “egyetemista” a kerdezo...

2014. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!