Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Havonta kb. mennyit tudnak...

Havonta kb. mennyit tudnak megspórolni a külföldön dolgozó magyarok?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy sok mindentől is függ, de lehet egy kicsit általános vélemény is.

2014. ápr. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint havi 400 ezret spóroltam, mikor kinn dolgoztam. De ez azért volt, mert szállás és kaja is adott volt Ausztriában. De ha Angliába mész, minimálbérért gürizni, lakás, utazás, kaja, és hip-hop nem marad csak 30-40 ezer.
2014. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kiszámolni neked nem tudjuk.

függ az életszínvonaladtól, megélhetési szokásaidtól, mennyit keresel, milyen egyéb bevételi forrásaid vannak még, milyen a kiadási oldal költségei?

2014. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn havi 100-300 000 ft tudok félre tenni, de ez nagyban függ a hirtelen kiadásokról. Volt olyan hónap, hogy minden összejött és még a megtakarítás is elment.
2014. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munka és hely függő.

Én Hollandiában havi 100-200 ezret tudtam félrerakni, de 4 év múlva fel is kellett használnom.

A legnagyobb kiadás a szállás.

2014. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sokkoljalak? semmit :-p nem spórolni jöttünk, hanem élni :-) A férjem szakmájában dolgozik a felső tízezernek (tehát ne mekis fizuval számolj), ebből vígan eltart egy 6 fős családot egyedül, de egyenlőre nem jöttünk rá, hogy hogyan lehetne belőle spórolni.....(na, majd jönnek a menj el te is melózni-kommentek, de teszek rátok, sokkal többet buknék, ha elmennék én is dolgozni, mert azt a kevés benefitemet is elvennék, ami van, a keresetemet meg elvinné a -tökmindegy milyen- gyerekfelügyelet).

egyébként ha a számítasaim nem csalnak, akkor egy normál életszínvonalon MI olyan havi 1000 fontot tudnánk félretenni :-p

2014. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!