Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elegem van hogy a környéken...

Elegem van hogy a környéken az emberek mindig másokkal foglalkoznak, pletykálnak és kérdezősködnek tőlem. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Elszámoltatóan kérdezgetnek:

Ha nem megyek iskolába mert pl beteg vagyok.Megkérdezik az utcán buszon: Nincs suli? És van pár nő aki majd nem 100-szor is megkérdezte hogy:Melyik suliba jársz? Anyukád dolgozik?Van barátod? Testvéreddel mi van? Ezeket szinte elszámoltató stílusban kérdezik.Ugyan ezt teszik anyámmal is.

Pletykálnak:

Mindenki tud a másikról mindent.Sok rágalmakat is kitalálnak rólam.Pl hiányoztam a suliból 2 hétig beteg voltam utána 1 hét mulva megint.És azt híresztelték hogy kirugtak a suliból,vagy lógok.Meg hogy engem egy négerrel láttak az utcán kézen fogva,pedig nincs is pasim.És van aki ezeket el is hiszi én meg szégyenkezhetek...Van 1 nő a tőlem pár házzal odébb róla is tudnak mindent.Pl:azt is hogy hány pasival feküdt le és mikor.És hogy a munkahelyén mi történik.Egy bnőmről meg hogy a testvérével nem is testvérek.Ami szintén hazugság...

Mit lehetne ezek ellen tenni? 17/L



2014. ápr. 17. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

kérdezgetnek?Kitalálnak hazugságokat?ERRE KÉT OPCIÓD IS VAN!


1.Hazudj te is!De olyat,hogy ne kerülj vele bajba,és a szüleid se!Például,ha az egyik öregasszony megkérdezi,hogy van barátod,akkor válaszold azt,hogy igen,és már vele is laksz!És akkor majd a falu végéig visszhangzani fog a röhögés,mert körberöhögik a vénasszonyt XDD mert mindenki tudni fogja(aki normális),hogy otthon laksz,és így hiteltelenné válik a még normális emberek számára az öregasszony.


VAGY PEDIG


2.Egyszerűen csak jópofizol,vagy megejted egy-egy kedves mosoly kíséretében ezt a szöveget:"Nincs hozzá köze,Mariska néni!További szép napot,csókolom!"


Az én módszerem ezeknek a keveréke:

-Én jópofizok,megkínálom őket a csipszemből és előre,hangosan köszönök!Amikor valami érdekeset kérdeznek,vagy látom,hogy nagyon elakarnak hordani a semmiért(tényleg a semmiért) a föld alá,akkor meg egyszerűen körberöhögöm őketXDDD

A legviccesebb az szokott lenni,amikor az öregasszony hátat fordít,és én már röhögök isXD

Meg van most egy nagyon kedves ismerősöm,akivel együtt szoktunk a buszmegállóba várni a buszra reggelente(és amúgy meg 1 hónapja ismerem kb.),vele szoktunk együtt röhögni egy öregasszonyon,aki szintén kint áll a buszmegállóba reggel.És gondold el,hogy OTT ÁLL MELLETTÜNK A VÉNASSZONY,és röhögünk rajta,de csak nem veszi észre magát..xDD

Hát a legdurvább attól a vénasszonytól az volt,hogy a buszmegállóba kiabálta ki,hogy ő milyen politikai pártot képvisel,közbe meg jött egy másik politikai párttal szimpatizáló ember,és őt is hangosan leszólta..hát az a férfi azóta se köszön a vénasszonynak XDDDDD

Ajj,a sok hülye!:DD


Úgyhogy nyugi,a hülyéket ki kell röhögni.Akár a szemükbe,akár a hátuk mögött valami normális emberrel:D


18/L

2014. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Faluban élek én is, mondanom sem kell, hogy a falu másik felén előbb tudják, hogy mi történik velem, minthogy megtörténne...
2014. ápr. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

semmit, ne torodj vele masok mit mondanak.

nalunk a top az volt, haverhoz erkezett 1 idosebb noci, meg haza se ertek (kb 50m a megallo) mar tudtam rolla, pedig nem voltam otthon :D

2014. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, ez nagyon jó volt :D :D

Ismerős a sztori, sajnos a világ tele van olyan emberekkel, akik csak a mások dolgaival foglalkoznak. Tipikusan a "más szemében a szálkát, a sajátjukban a gerendát sem" emberek.


Középiskolás voltam, amikor az egyik barátom aki akkor szerezte meg a jogsiját, eljött autóval meglátogatni, és a házunk előtt állt meg.

Erre az utcánkban élő pletykás nő meg akarta győzni édesanyámat, hogy a miénk az az autó. Valahogy így nézett ki a társalgás:

- Láttam vettetek autót.

- Nem a miénk, a fiam egyik barátjáé.

- De a tiétek.

- Jól van akkor, legyen a miénk.

Természetesen másnap már mindenki tudta, hogy mekkora burzsujok vagyunk, hogy vettünk még egy autót. Amikor meg kiderült, hogy nem a miénk, még a pletykás K volt felháborodva.


Későbbi sztori, hogy kitettek előttünk két kutyát. A környéken kóboroltak. Hívtuk a menhelyet, másnap már elvitték őket. De előző este vittem ki nekik ennivalót, vizet. Másnap már mi volt az aktuális pletyka? Az, hogy megmérgeztem őket. Na ezen húztam fel magam annyira, hogy az udvarból hangosan k*anyáztam mindenkit, mint aki megőrült. Nem tudtam mást tenni, annyira tehetetlen düh fogott el.


Régebben engem is zavart láthatóan a sztorijaimból, néha rosszabb napjaimon manapság is felidegesítem magam rajta. De meg kell tanulni kezelni a helyzetet. Az én módszerem az (hogyha rólam van szó) akkor megpróbálok nagyobbat mondani, mint az aktuális pletyka.

Például egy ilyen beszélgetés:

- Hallottam, hogy az okmányirodában dolgozol Petikém.

- A néni téved.

- Nem, nem tévedek, mert a Gizi mondta.

- A Gizi rosszul tudja, mert én a floridai űrközpontban dolgozom, csak az okmányiroda tetejére száll le a magánrepülő ami oda visz. Biztos ezért gondolta úgy a Gizi, hogy az okmányirodában dolgozom.

- Jaaaaa, az lehet...

Vagy valami hasonlót, és röhögök azon, hogy a sok idióta elhiszi.

2014. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Friss házas voltam, amikor egyik vasárnap elindultam horgászni. Akkoriban még nem volt kocsim, bicajjal mentem. Hátamon a felszerelés, lábamon gumicsizma. Szoszédasszony kérdi, hová megyek. Rákacsintok, mondom, hogy csajozni. Elhitte, sőt terjesztette. A legszebb az egészben, hogy neki szoktam adni a sütnivaló halból a felesleget, tehát nagyon is tudnia kellett volna, hogy hova megyek. A legjobb nem foglalkozni velük.
2014. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az a kutyas mondjuk teleg szemet volt, mondjuk azt hittem elejen, h majd az lesz, h ti dobtatok ki.

ami meg komoly az a melo, na ott is tud mindenki mindent :D

2014. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)))

Én a falutól nem messze lakom egy kis településen.Sajnos ezek az emberek nem öregek akik pletykálnak.20-50 évesek.

2014. ápr. 18. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Meredekebb pletykát kell terjeszteni róluk, mint amit ők terjesztenek rólad.

Volt egy eset nálunk is:

Orvoshoz mentem, suliidő volt, egyedül voltam. A szomszéd "térfigyelő kamera néni" meglátott. Hazafele tartottam, amikor odaszól nekem:

- Látom ám, hogy nem vagy iskolában!

- Csókolom, Marika néni, a halálos beteg dédanyámat látogattam meg, semmi különös. Hogy tetszik lenni?

Olyan arcot vágott, hogy azt soha nem felejtem el. Alig álltam meg, hogy ne röhögjek.

15/L

2014. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!