Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miről ismered fel a kíváncsi...

Miről ismered fel a kíváncsi szomszédot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1.

Amikor kilépsz az ajtón a legváratlanabb helyről ugrik elő és mindenféle mondvacsinált b@romsággal megtalál,hogy információt szerezzen rólad.

2.

Sertepertél,"felderítő mozgást" végez.

3.

Kukkol (függöny mögül,bárhonnan).

4.

Simán csak bámul,mikor mész valamerre addig,ameddig ki nem érsz a látóteréből (ha kellően retardált,akkor még utánna is:))

2014. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az egyik szomszédom (középkorú diplomás nő) már bokor mögött is bujkált,zseblámpával a kezében.
2014. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel fogod ismerni, ne izgulj.
2014. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Ment a zöld kezecske mindenkinek. Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 22. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöméknél van egy ilyen radar néni. Egyszer csak úgy valamiről dumáltak pár szót, és a néni javította ki az ismerőst, hogy rosszul mondta, tegnap nem nyolckor, hanem fél kilenckor ért haza :D Mármint a srác :D
2014. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én arról, hogy a mellettem lévő házból jön ki.
2014. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kuttyogó válasza:
Ha megnőtt a füved,szól.
2014. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálunk beáll a mi kapunk elé a szomszéd ha jön valaki és az én udvaromon történne a beszélgetés.Sokszor a kettőnk között húzódó kerítésnél áll órákon keresztül és figyeli mit csinálunk. Már nagyon zavar!

Megköszönöm a válaszokat ment a zöld kezecske minden közreműködőnek.

2014. ápr. 29. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!