Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szadán laknak cigányok?

Szadán laknak cigányok?

Figyelt kérdés
Olyan Budapesthez közeli várost keresek, ahonnan jó a közlekedés, és nincsenek cigányok.

2014. ápr. 27. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Laknak, naná!
2014. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyat ahol nincsenek cigányok nem találsz, ezek a tetvek ellepték az országot.
2014. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%

Szia, Szentendrén nem nagyon laknak cigányok -négy évig jártam be onnan egyetemre BP-re, Szentendrén eggyel se találkoztam- de Csobánkáról bejárnak vásárolni, szóval elvétve össze lehet velük futni.


Monorról tudom, hogy ott laknak, Csömörön bőven laknak, az ezeknél kisebb peremvidéki városkákban pedig elvileg még több kell hogy lakjon.

2014. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szentendrén vannak. Ismerősömnek cigány szomszédai vannak (az ő utcájukban lakik kb. 7 cigány család). De sokkal kevesebb roma van ott, mint egy átlagos magyarországi településen. De az égvilágon semmi gond nincs velük, dolgoznak, iskolába járnak a gyerekek, csak annyi, hogy elég szűkösen élnek, de ettől még teljesen lehet velük egy utcában/városban élni. Budaörsön sincs olyan sok, ott úgy tudom 2000 cigány él (kb 20ezres városban 10%, nem olyan sok) Budakeszin is hasonló az arány. Ahol sok van: Pomáz, Csobánka, Tök, Páty, Zsámbék, Kistarcsa, Kerepes, Csörög, Gyál, Üllő, Monor, Vecsés, Szigetszentmiklós egész környéke, Kartal, Aszód, Bag, Tura, Pánd, Ercsi, Bicske, Mány, Gyömrő, Tápiószecső, Nagykáta, Tápiógyörgye, Cegléd, Nagykőrös, Szob, Piliscsaba, Pilis, Érd-Ófalu, Délegyháza, Tököl, Ráckeve. (na ezek azok a Pest-környéki települések, ahol sok cigány él, de minden faluban vannak cigányok, esetleg kevesebb.) Sok helyen semmi gond nincs velük, van, ahol van persze.
2014. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
igaz h Szada közel van Vereshez, és Gödöllőtől sincsen távol...de nincs vonat!
2014. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
Szadán még mindig nem laknak cigányok!
2016. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 getrgo válasza:

Szadán egy tősgyökeres cigány ember él. Ő születése óta kedvelt és tisztelt lakos, ugyanolyan szadai mint bárki más.

Rajta kívül átmenetileg szokott cigány család a faluban élni.

2018. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!