Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged zavarna, ha a szomszédod...

Téged zavarna, ha a szomszédod eltakarná magát az erkélyén/teraszán/kertjében? Miért szólt be a szomszédom? Mit zavarja?

Figyelt kérdés

Van a szobámhoz egy kis terasz, nagyon szeretem, 2 ember ki tud ülni egy kis asztal oda fér szóval az a picike terasz. És sokat vagyok ott olvasok, levegőzök.

És a szomszédok közel vannak, és oda látnak. És sokszor kimennek cigizni, és bámulnak engem. Elszívják a cigit, de még 10-15 percig ott eldumálgatnak. Amikor nem vagyok kint akkor látom az ablakból, hogy cigiznek, majd húznak vissza a házukba. De ha ott vagyok elkezdenek pont engem bámulni.

Közben az utca, szebb látvány mint én! xD


És ezt rendszeresen csinálták, és nagyon feszélyező, mikor 2 en bámulnak engem, hogy zenét hallgatok, vagy olvasok.

Nem arra vagyok kiváncsi, hogy méregessenek engem.


Na és meguntam ezt, és vettünk ilyen kerítés takaró cuccost, és felraktam, és kijöttek cigizni, és azt hallom, hogy "Ez meg kitől bujkál? Úgyse foglalkozik vele senki..."

Kicsit bunkó kicsit poénkodó, gyúnyos hangsúllyal.


És nem értem, ez most mire ment ki. Nem panaszkodhatnak rám, nem hallgatom hangosan a zenét, nem ugat a kutyám, nincs is, nem rendezek itthon bulikat, semmi problémát nem okoztam nekik, köszönni is szoktam nekik, tehát nem értem mi a bajuk velem...


Azt mondják, ha nem foglalkozik valaki valamivel, azt észre se veszi... Azt észre vették, hogy próbálok előlük elszigetelődni...


Kérdéseim: 1 Ha nem érdekli őket, miért jegyzik meg, hogy mit csinálok, hogy miért teszek fel a saját erkélyemre takaró cuccot, mikor aez őket nem korlátozza, nem takarom el a napfényt előlük, meg semmi.

2. Miért szóltak be pont hogy halljam? Direkt, akkor jegyezték meg mikor látták hogy ott vagyok. Ez gonoszkodó megjegyzés akart lenni?

3. Mi közük hozzá, hogy mit teszek fel a saját teraszom korlátjára?

4. Téged zavarna az, ha a szomszédod neked semmi problémát nem okozva felrak a teraszára, erkélyére, kertjére, kerítésére valami takaró dolgot, hogy ne lásd őt?


Most mi volt a bajuk ezzel?

16/f



2014. máj. 6. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen idióta típusú szomszédok, akiknek az a szórakozásuk, hogy másokon csámcsognak - tök mindegy min, csak legyen min. Herótot kapok az ilyenektől.

Szerencsére ahol lakok, nem látni rá a teraszra és a lakásba se látni be, de ha lehetne, biztos felhúznék valami takaró falat vagy paravánt, mert irritál, ha belelátnak (pláne ha belebámulnak) a privát szférámba.


Sajnos van ilyen mentalitás (nem csak szomszédoknál, de még neten is), hogyha nem teszed ki magadról a magánéleted, akkor biztos titkolsz valamit... ordas nagy hülyeség, utálom az ilyen hozzáállású embereket és kerülöm is őket mint a pestist.

2014. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, amúgy sem bámulnám a szomszédot ha kint ül az erkélyen. Ne foglalkozz velük, hagyd csak fent a takarót, én is ezt tenném, majd megszokják, minden csoda 3 napig tart.
2014. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mondanak ilyeneket, mert fel akarnak húzni, és tovább akarnak téged bámulni... de ezek ketten egyébként pasik? Háááát...


1 AZért jegyzik meg, mert provokálni akarnak, és azt ,hogy vedd le azt a cuccot...

2: ugyanaz mint az első.

3. Mi közük hozzá, hogy mit teszek fel a saját teraszom korlátjára? - SEMMI :D

4. Téged zavarna az, ha a szomszédod neked semmi problémát nem okozva felrak a teraszára, erkélyére, kertjére, kerítésére valami takaró dolgot, hogy ne lásd őt? Igen, minden habozás nélkül. és ha tovább is beszólna, jól beszlnék neki hogy ti szemét leskelődő búzák! gondolom pasik nem? ehhh.

2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ez meg kitől bujkál? Úgyse foglalkozik vele senki..."


Elvetted a játékukat, és megtorolták. Ennyi.

2014. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rájuk magasról, ennek a fajtának lételeme, hogy másokkal foglalkozzon. Saját magukban csak kongó ürességet találnak, ezért töltik az egész napot a szomszédok figyelésével. Bármit csinálsz, mindenre lesz egy rossz szavuk. És nem, engem nem zavarna, ha eltakarná magát a szomszédom, a magánterületén azt csinál, amit akar, és egyébként sem érdekel :)
2014. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!