Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miert ilyenek a lakotarsaim?

Miert ilyenek a lakotarsaim?

Figyelt kérdés

Van 2 lany lakotarsam(en is lany vagyok), es azt vettem eszre, hogy masok, akik egyutt laknak sokszor irnak a masik kepei ala kommenteket, likeoljak a lakotarsaik kepeit, unnepekkor irnak az uzenofalukra, de nekem semmi.

Az egyik meg szuletesnapomkor se koszontott fel, soha nem irnak, ha valami unnep van(kiveve, ha elotte en nem irok nekik), egyetlen egy kepeimet se likeoltam egyik se(nem mindha az a 2 like szamitana, de valahogy masoknal nem igy folynak a dolgok)


2014. máj. 7. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ennyire hiányzik 2 szaros lájk és 1-2 kiírás?lehet azért mert nem bírnak.
2014. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És te írsz nekik? Ők egymásnak írnak?

Egyébként jóban vagytok?

Én arra gondolnék, hogy nem bírnak.

2014. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

En probalok veluk joban lenni; az egyikkel konnyu joban lenni, a masik meg olyan, hogy van, hogy hetekig hozzam se szol, semmi.

Direkt irtam, hogy nem azert kerdezem, mert annyira hianyozna az a 2 like, csak olyanoknak is irogatnak, akiket alig ismernek...

2014. máj. 7. 14:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, ok egymasnak szoktak irni.
2014. máj. 7. 14:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a lakótársaid, akkor miért nem beszélgetsz velük személyesen?
2014. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert egesz nap a szobajukban guppasztanak... Az egyik olyan, hogyha netalatan a konyhaban eszek, es o is jon enni, nem eszi meg ott velem az asztalnal, hanem inkabb beviszi a szobajaba, es ott eszik
2014. máj. 7. 14:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez normális, hogy karnyújtásnyira van és nem beszélnek egymással az emberek?

Hány évesek vagytok.

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de nem kedvel, ha ezt csinálja, legalábbis számomra ez tűnik lehetséges válasznak.

A másik lánnyal is így érintkezik?

2014. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült két nagyon magának való, elvarázsolt lakótársat kifognod.
2014. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A masik lakotarsammal nem ilyen. A csaj ha hazajon, van, hogy be sem ert, de mar koszon neki, hogy szia. Illetve, van, hogy bemegy hozza beszelgetni, mig hozzam soha nem jon.

En viszont azert csodalkozok ezen, mert ezzel a lannya 12 evig osztalytarsak voltunk, es mindig az egyik legjobb baratnom volt.

2014. máj. 7. 15:14
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazabol elegge mas vilag mind a ketto, mig en olyan elenkebb szinu ruhakban jarok, ok mindig ilyen sotet szinube. En eleg gyakran vasarolok magamnak ruhat, cipot, felsot, nadragot, vagy ha nem mas tusfordot, mig ok ritkabban, ruhakat szinte alig.

Regebben pl volt, hogy egyutt mentunk shoppingolni, de kicsit zavaro volt, hogy nem jott be velem XY uzletbe, mert o azt nem szerette.

2014. máj. 7. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!