Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha már bele...

Mit tegyek, ha már bele vagyok betegedve az alattam lakó rohadó bűze miatt?

Figyelt kérdés
Panelban élek. Főként az erkélynél jön a bűz, ha a büdös l.tyó szellőztet. Mit csináljak, kihez forduljak?

2014. máj. 18. 18:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A közös képviselőhöz,ha viszont nincs ilyen beszélni kell a taggal
2014. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de olyan csoda nincs, hogy beszélek a közös k.val és elrendeli a kényszertakarítást. Nem? Esküszöm, hogy ott tartok, hogy bekopogtatok a l.tyóhoz és felajánlom neki, hogy saját költségen kiretkelem a büdös, ótvaros lakását.
2014. máj. 18. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ÁNTSZ-hez, vagy az önkormányzathoz is lehet fordulni, ha nagy a bűz, akkor valószínűleg a fertőzésveszély is nagy a mocsok, kosz miatt.
2014. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak az a baj, hogy ha kijönnének szagmérővel, akkor úgyis azt mondanák, hogy még tűrhető. Ritkán szoktak a panaszosnak igazat adni.
2014. máj. 18. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi se jó, akkor sehová.
2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek lenne értelme ilyen nagy lépést megtenni, hogy kihívom az ÁNTSZ-t, milyen gyakori az ilyen eset?
2014. máj. 18. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne NAGY lépés ÁNTSZ-t hívni? A hivatalok azért vannak, hogy bizonyos dolgokban eljárjanak.

Ha nem akarnak, azt is a tudomásodra hozzák.

Azt írod, panelban laksz. Akkor valószínűleg másoknak is feltűnt az a lakó. Akár össze is foghattok. Nálunk így vittek egy bácsit otthonba és ciánozták ki a lakását.

2014. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ennek fogok utána járni, hogy érdeklődöm a többi lakónál, hogy érzik-e. Csak az a baj, hogy sajnos közvetlenül én lakom felette, tehát a legjobban én érzem, a többi lakó nem annyira. És az ÁNTSZ kihívása milyen költségekkel jár?
2014. máj. 18. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lehet beszélni vele, akkor semmit nem lehet tenni sajnos. A pszichikai nyomáson kívül nincs eszköz erre. Hivatalos legalábbis. Szegeden is volt/van egy ilyen ügy, az újsában olvastam róla. Ott is összefogtak a lakók de nem tudtak érdemben mit tenni, mert senkit nem enged be az ominúzus lakó. Így persze a feljelentés is hasztalan, mert bizonyítani nem lehet semmit, az hogy "büdös van nála" az nem elég.
2014. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Dobjak le valamit az erkélyére, hátha észbe kap? De egyébként szerintem szerencsére pont az a típus, hogy bárkit beenged.
2014. máj. 18. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!