Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Városiak, ti miről ismeritek...

Városiak, ti miről ismeritek fel az utcán a falusi embereket? (pl. buszmegállóban nagyobb távolságot tartanak, stb. )

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 18:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
95%
Világ életemben pesti voltam, és őszintén szólva - semmiről. Nem is hallottam soha, senkitől olyat, hogy egy vidéki embert első ránézésre föl lehetne ismerni a városban. Kétmillió ember rengetegféle módon viselkedhet, hozzászoksz, hogy mindenki más.
2014. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Lóval jön be a városba. Több mindent én sem tudok elképzelni.
2014. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%

Hmmm. Kevésbé bunkó?


Egyébként inkább a városiakat lehet kiszúrni egy olyan faluban, ahol mindenki köszön, még a túristák is, csak sok városi nem.

2014. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Fűszál lóg ki a szájából, disznószaros gumicsizmát, farmert és trikót hord... Én is falusi vagyok és büszkén állítom magamról, hogy zabálom a szalonnát, kolbászt, hurkát! Norbi meg mehet a francba!
2014. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha bicskával eszi a fagylaltot, az erősen ráutaló magatartás. :)
2014. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom miért jön mindenki ezzel a városi ember bunkóval. Én világéletemben városban laktam, és ha elmegyek vidékre, vagy kirándulni, én is és a barátaim is reflex szerűen köszönünk. A városban azért elég érdekes lenne, ha mind a 2 ezer embernek köszönnék aki szembejön aznap az utcán.

Ez nem lakóhely kérdése, hanem nevelésé. A falvakban kisebb településeken sem köszön vissza ám mindenki, ha már köszönésben mérjük a taplóságot.

2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudom miért jön mindenki ezzel a városi ember bunkóval."


Ezt most én írtam, és én is városi vagyok, de akárhogy nézük minél nagyobb egy város az emberek annál kevésbé figyelnek és vannak tekintettel egymásra. Szerintem.

2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
62%
Arról, ahogy a hipermarketnél parkol.de persze ez sem általános.
2014. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
67%
én is falusi vagyok, és nem, nem járok szaros gumicsizmában, nem bicskával eszem a fagyit, és a MCdrive-ba se lovaskocsival megyek.. csak tudom hogy az alma nem a tescoban terem, ahogy azt is, hogy a "görög" dinnye se görög országba. ahhoz képest hogy a beképzelt városiak annyira hülyék (tisztelet a kivételnek) összekeverik a falut a tanyával, mert a faluban ugyanúgy élnek az emberek, ugyanúgy interneteznek, telefonoznak, nézik a tv-t. és nem él mindenki állattartásból.. és hólyét tudok kapni ezektől a "falusiak bicskával eszik a fagyit". a külömbség az, hogy belénk nevelik az emberséget, nem kényeztetnek el, és belénk nevelik a munkát, ha már a sok városi szar segélyből akar élni.. és hatalmas nagy tiszteletem a kivételeknek.
2014. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
61%
Hogy mindent megbámulnak, mint a turisták, mindent leszólnak, lefikáznak, tömegiszonyuk van, és szidják folyamatosan a városi embereket, ki hogy néz ki, stb...
2014. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!