Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egész nap üvöltöznek, nagyon...

Egész nap üvöltöznek, nagyon hangos, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, albérlőként élek egy 3 emeletes házban külvárosi részen. Van a házunk előtt egy kis füves rész, nem közterület elvileg. pár napja megjelentek itt valakik, gyerekekkel (nem ismerem őket, lehet,hogy lakók, de még soha nem láttam őket, úgyhogy nem hiszem) és reggeltől estig játszanak a gyerekek. üvöltöznek, vinnyognak, röhögcsélnek, nagyon cukik, de órák óta tart, iszonyú hangos, nyitva vannak az ablakok és kezdek megőrülni.


nem tudom, mit tehetnék, se tv-t nézni, se olvasni nem tudok, tényleg nagyon zavaró, ráadásul krónikus beteg vagyok, ami miatt sokat kéne pihennem és főleg nem stresszelnem, de teljesen kikészít ez az állapot. :(

amikor kutyát sétáltattam, köszöntem nekik, nem tudom hány felnőttből és gyerekből EGY nő köszönt vissza. nem akarok veszekedést, vagy leüvölteni a harmadikról, értem én,hogy ők kijöttek szórakozni, de engem nagyon zavar és már a sírás kerülget,hogy a szobában + konyhában + fürdőben de még a wc-ben is veri vissza a fal ezeket a hangokat. miért a lakóház mellett kell? miért nem lehet játszótérre menni?


2014. jún. 12. 15:56
 1/2 One of the Anonymus válasza:
Ha este hét után is nagyon hangoskodnak az azért felnyomhatod őket csendháboritásért de ha a közeledbe van szorakozóhely akkor máris több a megengedett hang. ha ez nem jön be üvöltsd le hogy beteg vagyok és pihenni szeretnék Bammeg
2014. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én általános iskola és játszótér mellett lakom 11 éve. Ez az amivel semmit nem tudok tenni, nem mondhatom az iskolaigazgatónak, hogy tüntesse el a gyerekeit.


Ha nem közterület, akkor kihez tartozik? Innen kéne elindulni.

2014. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!