Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol találok ilyen boltokat /...

Hol találok ilyen boltokat / egyebeket Dunaújvárosban?

Figyelt kérdés

(Bocs, rossz a kategória, nem tudtam hova tegyem fel a kérdést, többféle dologról van szó, ezt legalább sokan nézik).


Szóval hol vehetek a városban:


- textiltestéket vagy hasonlót (amivel konkrét mintát vagy feliratot lehet ráfesteni ruhára és mosásnál se kopik le)

- piercingeket, fülbevalókat, ékszereket (nem olyan sima ékszerboltiakra gondolok, hanem extrémebbekre)

- paprikasprayt

- extrémebb ruhákat és kiegészítőket (szóval nem hétköznapi tucatruhák, hanem ilyen szubkultúrásabb témákban pl)


illetve hol találok:

- jó varrónőt, aki tud egyedi ruhákat készíteni, vagy meglevőket átszabni más fazonúra.

- pólóra nyomtatást, jó minőségben (szóval nem dudorodik ki így megkeményedve a rányomott minta, nem kopik le mosásnál, stb)


Bármelyikre tudtok tippeket, előre megköszönöm. Sok bolt, amit ismertem bezárt, nem kószálok annyit, hogy tudjam merre vannak újabbak, helyi ismerős alig, internetes kereséssel nem sokra jutottam.



2014. jún. 16. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
textilfestéket, elgépeltem
2014. jún. 16. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:

-A textilfestéket a Kreatív Hobbyban nézd meg, van egy a Latinovits utcában, a Dózsa suli felől a legelső háztömb sarkán, meg van egy a Tojásház aljában is.


-A paprikasprayt nézd meg a katonai boltban, a Derkovits utca elején van ( a templom felől).


Sajnos a többiben nem vagyok jártas, még a varrónőt megkérdezem anyukámtól, a pontos címét nem tudom, de mikor szalagavatóra kellett nekem egy szoknya, azt szó nélkül megvarrta :)

2014. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. jún. 16. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:

No, köszönöm újfent a válaszolónak.

Kreatív boltból ruhafesték beszerezve, paprikaspray is lesz (csak zárva van a bolt épp árufeltöltés miatt).

Olyan pólónyomtatás, meg mint megtudtam, nincs a városban, amilyet keresek (csak ilyen "kidudorodós" és max A4 méret), szóval az bukta.

Varrónőt úgy tűnik, tudok szerezni.


A többire továbbra is várom a válaszokat, javaslatokat!

(piercing, extrém ékszer, extrém ruházat és kiegészítők)

2014. jún. 17. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Örülök, hogy segíthettem.
2014. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!