Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy reagálnál ha egy városbel...

Hogy reagálnál ha egy városbeli ember a te halálodat kívánná? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egy nő sajnos elvesztette a gyerekét, aki még elég fiatal volt (20 éves). Valahonnan meghallotta, hogy én 2 hete kórházba járok (19 éves vagyok). És ez a nő a hír hallatára még jó kedvre derült, azt mondta, megérdemlem, és végre, hogy velem/velünk történik valami rossz. Ezzel a nővel egész életben kb. 5X találkoztunk. Egy gyerekét sosem láttam élőben, sosem beszéltem vele. Most erre, hogy lehet reagálni? Nem élek városi életet, mindig azokat az utakat járom, ahol kevesebben járnak, bujkálok a saját élőhelyemen, és még akkor is ezt kapom. Szerintetek érdemes lenne VÉGLEGESEN elköltözni?

2014. jún. 20. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet az én városomban szerintem kívánják egy páran, szóval én már meg se lepődnék rajta, mindezt úgy, hogy semmit nem tettem ellenük. Egyszerűen csak utálnak.
2014. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó csak olyan fura ez, az nem bántana, hogy valaki az én halálomat kívánja, az inkább, hogy valaki azért kívánja a halálomat, hogy a szüleimnek fájjon. Nem rám haragszik, csak eszközként felhasználna, milyen romlott emberek vannak, úristen :(
2014. jún. 20. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Lehet, hogy nem is ezt mondta. Tudod, milyen a pletyka, mire visszajut hozzád, már a háromnegyede nem igaz, vagy az egész.

Egyébként meg minek bujkáltál eddig is? :S

2014. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
reméltem, hogy nem fogom senkinek sem a bökni a csőrét, ha bujkálok. Korábban futni jártam, és erről pletykáltak jó páran. Emellett a kisebbség szívesen szólogat be. (itt is)
2014. jún. 20. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Vannak egy páran, akik már megtették. de nem hat meg. Nem vagyok érzékeny.
2014. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni azért, mert egy számodra ismeretlen ember mondott valamit? Én teljes mértékben telibe szarnám hogy mit mond.
2014. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen ember miatt nem szabad elköltözni, inkább magasról tojni rá, mint ahogy fentebb írták.

De miért ilyen gyűlölködő veletek?

Különben meg azt szokták mondani, hogy aki átkozódik, arra az átok visszaszáll.

2014. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Cöh...

akkor nem fog örülni a némber, mert nem fogsz meghalni. Szerintem ő már rég a föld alatt lesz, amikor te még vígan élni fogod az életedet. Ha elég nyers a stílusod, ezt még meg is mondhatnád neki.

2014. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D nagyon lazák vagytok :)
2014. jún. 20. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig elgondolkodnék azon, hogy mi baja lehet velem, de végül rövidre zárnám azzal, hogy beleőrült a fia halálába. Nem érdekelnének a hülyeségei, de azért a jövőben megpróbálnék távol maradni tőle. Persze azért ez miatt nem mennék kerülőutakon... ha találkoznék vele, akkor csak elsétálnék mellette és kész.
2014. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!