Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki az (rajtam kívül), aki...

Ki az (rajtam kívül), aki utálja azt, hogy magyar, és kétségbeesetten Amerikai akar lenni?

Figyelt kérdés
Folyton azon gondolkozom, hogy abban a nagy Amerikában nekem tényleg nem lett volna helyem? Bárhova megszülettem volna, nem érdekelne, hogy hova, nekem ugyanolyan jó New Jersey mint California. Csak ne ide jöttem volna...

2014. jún. 21. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Én azért vagyok "mérges" mert a magyar az nem egy közismert nyelv. Szerintem a magyarokon kívül nem igazán beszélik, legalábbis nem tudom elképzelni, hogy valaki magyarul akar megtanulni mert az milyen jó. Mármint szép nyelv, tetszik is csak jobban örülnék ha valamilyen angol nyelvű országba születtem volna. Tanulok angolul, de úgy sokkal könnyebb lenne.
2014. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Tényleg jobban szeretnéd ha detroiti munkanélküli, segélyen élő feka lennél? (a bárhová elég sok mindent jelenthet) Vagy születhettél volna Ruandába vagy Bangladesbe és akkor azon sírnál hogy de jó lenne európainak lenni.
2014. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ugyanilyen anyagi hátteret akarnék, mint ami most van, csak nem ebben az országban. Nem érdekel, hogy vannak rosszabb helyek, csak az, hogy vannak jobb helyek!
2014. jún. 21. 10:39
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Most is bármikor kiköltözhetsz, ha nem vagy problémás, akkor pár hónap alatt kapsz tartózkodási engedélyt, és maradhatsz is. Szóval nem igazán értem itt a nagy problémát, mert igenis választhatsz!
2014. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Azt se nagyon szeretem, hogy magyar vagyok, de amerikai végképp nem akarnék lenni. Lehet, hogy van ott pénz, de ezen kívül csak a hazug amerikai (rém)álom.
2014. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Születtél volna valami Rio De Janeiroi nyomortelepre, aztán sírva könyörögnél, hogy magyar lehess. Örülj hogy van a szád előtt étel, meg a fejed alatt ágy, még így is jobban élsz, mint a világon az emberek jó 70%a.
2014. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Én holland akarok lenni. :D

Hollandia annyira gyönyörű, nyitott, tökéletes. Meghatódok, ha a holland focicsapat rúg egy gólt. Ordítok. Vonzanak a holland emberek, a holland nyelv, a holland házak, utcák, biciklik, zenék, minden. Ez meg egy lecsúszott, szánalmas ország. Hála az égnek, hogy külföldön többnyire azt sem tudják, mi az a Magyarország. Indulhatok tiszta lappal.

2014. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy beleszületsz egy Comptonba, aztán 3 szor rosszabbul élsz, mint itt :D De persze oda is születhetsz jó és rossz helyre ahogy itt is... California meg egyáltalán nem olyan jó hely, max. a pénzeseknek.
2014. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nem a magyarságot utálom, hanem azt ami ebben az országban megy. 3 szakmával képtelenség elhelyezkedni, mi hirdetés van annak 90%a gyár, 4 műszak nettó 75e-ért.


Okádék!

2014. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Comptonba mennék, jól néz ki :))
2014. jún. 21. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!