Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes Sopronba költözni...

Érdemes Sopronba költözni huszonévesként? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Még nem jártam arra és az érdekelne milyenek az emberek, mennyire pezsgő ott az élet, milyen programok és szórakozóhelyek vannak fiatal felnőtteknek.

Köszi!



2014. jún. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csak látogatóban voltam ott néhányszor, barátnőm nagyszülei élnek ott. Ha Magyarországon maradnék valószínűleg én is odaköltöznék. Nagyon hangulatos, kellemes, nyugodt kis város. Jót tesz neki Ausztria közelsége, nagyon sokan járnak ki dolgozni, illetve vásárolni. Sajnos azért Sopronon is látszik az, hogy kicsit pusztul le, de közel nem olyan mértékben, mint a többi magyar város!
2014. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sopron, Sopron, Sopron és Sopron!

Monthatni "az utolsó mohikán" a még élhető városok között!

Nagyon kivételes egy város…

2014. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
31 éves örök soproniként annyit fűznék hozzá, hogy tényleg nagyon szép a város, a környék, de hétvégén nem nagyon lehet itt mit csinálni, nagyrészt ki van halva az egész. Az emberek visszafogottak, unalmasak. A fiatalok is. Az árak pedig Ausztriához igazodnak inkább. De aki erre vágyik az jöjjön. :) Ausztria közelsége jó pont, igaz nem ott dolgozok, de jó kimozdulni ebből a kisvárosból.
2014. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, itt sincs akkora Kánaán, mint azt sokan hiszik. A legdrágább magyar város talán, minden az osztrák árakhoz igazodik és ha nincs ismerősöd/nem tudsz németül akkor nem biztos, hogy találsz állást, főleg normálisat. Ja és a fizetések sem osztrák színvonalúak.

Amúgy a legszebb magyar város, legalábbis azok közül, amelyikekben eddig jártam, persze lehet, hogy elfogult is vagyok, de mindig így látom, ha hazaérek egy másik városból.

2014. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!