Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket zavar, ha társasházban...

Titeket zavar, ha társasházban este 9 után megy a szomszédban a mosógép?

Figyelt kérdés
Most olvastam az egyik kérdést, amiben az egyik válaszoló felhozta ezt. Tényleg ennyire zavaró? Én nem szoktam másokét hallani.

2014. jún. 27. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Ugyan van egy-két hangosabb, de ugye mindenki azzal, és akkor mos amikor tud. Én általában nem szoktam későn gépet indítani, de egyszer előfordult. Nekem se szóltak érte.
2014. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Társasháza válogatja, van ahol tényleg zavaróan áthallatszik, és elvileg este 7 vagy 8 után már nem is szabad mosni.

Másrészről viszont megértem, ha valaki nem feltétlenül mindig napközben mos, hiszen lehet, hogy egyszerűen nem ér rá.

2014. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor hangos, mikor centrifugázik. Esténként 7-8 fele érek haza, így inkább vasárnap 10-18 óráig mosok. Még nem szólt senki.
2014. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
off: Megkérdezhetem, hogy akinek hangos a mosógépe, annak milyen fajta gépe van? Köszönöm.
2014. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Fagor Innova, a centrifugája horror. Bár a lakás kellős közepére sikerült telepíteni. Az előző lakásban Samsung volt, az a fürdőszobából egyáltalán nem hallatszott be. De igazából én még nem találkoztam olyannal, aminek ne lett volna idegesítő sivító hangja centrifugáláskor.
2014. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi. Nekünk egy régi Hajdu Energomat van, és úgy ugrál, hogy még a rászerelt gumilábak sem segítenek, és még el is szokott mászkálni a helyéről. Akarunk venni egy újat, és jó volna, ha az tényleg nem csapna zajt.


Egyébként a kérdésre válaszolva, engem a sajátom hangja is zavar, olyankor becsukom az ajtót rá, de még az ablakot is, hogy kevésbé hallatszódjon ki a lakásból.

2014. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar, hiszen lehet, hogy egyszerűen az illető nem ér rá máskor mosni.

Nekem is Energomat mosógépem van. Kicsit hangos, de hihetetlen, milyen sokáig húzzák ezek a régi masinák! / egy újabb gyártású Whirpool mosógépünk pár évig húzta, és nem is volt érdemes megjavítani /.

2014. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző albérletben még az a nagyon régi, "ugrálós" orosz mosógépünk volt, na azt nem kapcsoltam be 9 után, mert az dübörgött meg ugrált keményen. Itt már tök halk, modern gép van, ezt bekapcsolom.
2014. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is csak későn tudok mosni, az enyémnek a centrifugája hangos, de még nem szóltak érte.
2014. jún. 27. 22:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, bár én éjfél körül fekszek, ha kilenckor aludnék, lehet más lenne a véleményem :D

Én is mosok valamikor 10-ig, mert egyszerűen akkor érek rá.

2014. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!