Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Titeket zavar, ha társasházban este 9 után megy a szomszédban a mosógép?

Most olvastam az egyik kérdést, amiben az egyik válaszoló felhozta ezt. Tényleg ennyire zavaró? Én nem szoktam másokét hallani.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szomszéd, zaj

2014. jún. 27. 11:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Engem nem zavar. Ugyan van egy-két hangosabb, de ugye mindenki azzal, és akkor mos amikor tud. Én általában nem szoktam későn gépet indítani, de egyszer előfordult. Nekem se szóltak érte.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2014. jún. 27. 11:39 Privát üzenet

Társasháza válogatja, van ahol tényleg zavaróan áthallatszik, és elvileg este 7 vagy 8 után már nem is szabad mosni.

Másrészről viszont megértem, ha valaki nem feltétlenül mindig napközben mos, hiszen lehet, hogy egyszerűen nem ér rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2014. jún. 27. 11:41 Privát üzenet
Az enyém csak akkor hangos, mikor centrifugázik. Esténként 7-8 fele érek haza, így inkább vasárnap 10-18 óráig mosok. Még nem szólt senki.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2014. jún. 27. 11:47 Privát üzenet
off: Megkérdezhetem, hogy akinek hangos a mosógépe, annak milyen fajta gépe van? Köszönöm.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2014. jún. 27. 13:17 Privát üzenet
Nekünk Fagor Innova, a centrifugája horror. Bár a lakás kellős közepére sikerült telepíteni. Az előző lakásban Samsung volt, az a fürdőszobából egyáltalán nem hallatszott be. De igazából én még nem találkoztam olyannal, aminek ne lett volna idegesítő sivító hangja centrifugáláskor.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2014. jún. 27. 13:44 Privát üzenet

Köszi. Nekünk egy régi Hajdu Energomat van, és úgy ugrál, hogy még a rászerelt gumilábak sem segítenek, és még el is szokott mászkálni a helyéről. Akarunk venni egy újat, és jó volna, ha az tényleg nem csapna zajt.

Egyébként a kérdésre válaszolva, engem a sajátom hangja is zavar, olyankor becsukom az ajtót rá, de még az ablakot is, hogy kevésbé hallatszódjon ki a lakásból.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2014. jún. 27. 14:04 Privát üzenet

Engem sem zavar, hiszen lehet, hogy egyszerűen az illető nem ér rá máskor mosni.

Nekem is Energomat mosógépem van. Kicsit hangos, de hihetetlen, milyen sokáig húzzák ezek a régi masinák! / egy újabb gyártású Whirpool mosógépünk pár évig húzta, és nem is volt érdemes megjavítani /.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2014. jún. 27. 18:37 Privát üzenet
Előző albérletben még az a nagyon régi, "ugrálós" orosz mosógépünk volt, na azt nem kapcsoltam be 9 után, mert az dübörgött meg ugrált keményen. Itt már tök halk, modern gép van, ezt bekapcsolom.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2014. jún. 27. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is csak későn tudok mosni, az enyémnek a centrifugája hangos, de még nem szóltak érte.

# 9/13Időpont 2014. jún. 27. 22:49 Privát üzenet

Engem nem zavar, bár én éjfél körül fekszek, ha kilenckor aludnék, lehet más lenne a véleményem :D

Én is mosok valamikor 10-ig, mert egyszerűen akkor érek rá.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2014. jún. 28. 14:09 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menjek orvoshoz, vagy mi? Minden zaj zavar a környezetemben! Utálok flexxelésre ébredni! És kutyaugatástól nem tudok elaludni! Zsémbes öreg leszek?
Mit tegyek ha irritál a felső szomszéd?
Rajtam kívül senkit sem zavar az utcákra magánszemélyek által szerelt kamerák? Hiszen törvény van rá, hogy tilos ilyen eszközt a közterületre kirakni.
Ti mertek meztelenül megmutatkozni a szüleitek előtt?
Milyen tanyán lakni? Zavar a sok szomszéd, felxeles kiabalas, kalapalas! Vaskereskedo. Azt mondták költözzek tanyára. De az milyen?
Megfenyegetett a szomszédom, hogy bosszúból feljelent, amiért nem tűröm el, hogy zavar. Mit lehet tenni? Ha bemegyek a rendőrségre, tesznek valamit?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!