Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd kedvéért visszavenn...

A szomszéd kedvéért visszavennétek a hálószobában? Folyton átkopog meg átcsönget, de mi halljuk ahogy beszelgetnek megse kopogunk. Most ez miatt ne eljünk hazaséletet? öregasszonyok laknak a szomszedban

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 19:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Hangos nyögődözést én sem szívesen hallgatnám. A nélkül is lehet házaséletet élni...
2014. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%

hangszigetelés ;)



meg a szomszéd postaládájába egy papír, hogy nem szép dolog hallgatózni és irigykedni ;)

2014. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
21%

Hát szerintem csak kopogj,te is be,h csöndesebben beszélgessenek,ne hagyd,h a fejedre nőjön a szomszéd,mert akkor úgysem áll le.


Annyira nem hiszem,h hangosak vagytok,de lehet,h hallgatóznak,ha ennyire képben vannak:)

2014. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Azert mas a beszelgetest hallani, mint nyogdecselest.
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de nem a szomszéd kedvéért. Ha panelban laksz, akkor tudod, a falak vékonyak. De ha a nyanya direkt hallgatózik, az más. Akkor nyogodtan mehet a postaládájába a szöveg, amít írtak előttem.
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos hogy halljak... inkabb csak unatkoznak az öregek.... volt sxomszedom...(elkoltoztunk) rendesen figyelt hogy mikor megyrk el ottholrol... mikor jovok vissza.... ku jon hozzank... sok öreg kiàlhatatlan!!!!tisztelet a kivetelnek....mert nem mindenki ilyen!!!
2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Amíg panelban laktam, minket is nagyon zavart a szomszéd gangos sikítása, nyögése. A gyerekek is kérdezték, hogy mit csinálnak a szomszédok.

A házasélethez NEM tartozik hozzá a hangoskodás.

2014. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Hát azért mi az hogy nem tartozik hozzá? A házasélet nem arrol szol hogy visszafogjuk magunkat hanem ami jól esik általában a nők adnak ki hangot és a szo széd direkt hallgatozik
2014. júl. 9. 19:33
 9/34 anonim ***** válasza:
85%

Azért a hangos beszélgetés és a kéjes sikoltozás, nyögdécselés közt van némi különbség.


Én 26 vagyok, de engem is baromira idegesít, hogy a másodikon a csaj nyitott ablak mellett éjjel nappal visít, miközben pakolja az éppen aktuális. (földszinti vagyok, tehát nem is falszomszéd).

Nekem belsőudvarra néz az ablakom, ezért mikor sejtem, hogy "hangoskodni fogunk", akkor becsukom, hogy ne a fél ház azt hallgassa.


Társasháznak ez valamilyen szinten velejárója, de azért lehet ellene tenni.


Kapcsoljátok be a TV-t, vagy nyomjatok be valami zenét, hogy mégse direktbe a szeretkezést lehessen hallani. Ha meg az ágy kopog a falon, akkor rakjatok oda egy szivacsot.

2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
98%
Na, jó, hogy beszélek róla, most is elkezdett visítani....
2014. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!