Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihez lehet fordulni, ha van...

Kihez lehet fordulni, ha van egy városlakó, akinek a kutyája gyakran az utcán van, és "csavarog" a városban? Korábban egy embert meg is harapott.

Figyelt kérdés

Mi már többször is szóltunk neki, hogy zárja be a kutyáját, mert nem lehet a környékükön biciklivel sem közlekedni, de vagy azt mondja, hogy nem harap a kutya, csak játékos, vagy azt, hogy be van oltva veszettség ellen. És akkor én meg örüljek, ha megharap, akkor nem leszek veszett?!

A múltkor pont arra kellett mennem biciklivel, amerre lakik, és kint volt az utcán a kutyájával együtt, és a kutya elkezdett ugatni és szaladt felém, és úgy hívta vissza a kis játékos kutyusát. Akkor is szóltam neki, és még megkérdezte, hogy "miért, félsz tőle?".

Van egy ember, akit korábban megharapott, de orvoshoz sem mentek vele, és nem csináltak belőle ügyet, hanem "elsimították", szóval erre sem tudnék sehol hivatkozni.

Szerintetek kihez érdemes ezzel fordulni?


Köszi a válaszokat!! :)


2014. júl. 23. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha meglátod kint a kutyát, hívd a sintéreket, hogy kóbor kutyát találtál. Nem kell nekik tudniuk, hogy tudod ki a gazda.

Egyszer - kétszer elviszik majd, a menhelyről hazaviszi, akkor talán tanul az esetből. Vagy nem megy érte, és a gond megoldódik.


Ne értsetek félre, én szeretem az állatokat, de az ilyen felelőtlen gazdákat akik rosszul szocializálnak egy kutyát nem szeretem. Nyilván nem az állat hibája, hogy olyan amilyen, mégis ő fog szívni okos gazdája miatt. Mert ez a kutya potenciális veszélyforrás a környezetére nézve.

2014. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jegyzohoz.
2014. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!