Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A nagyszüleim szomszédai...

A nagyszüleim szomszédai miért bámulnak rosszindulatúan és pletykálnak rólam?

Figyelt kérdés

Ez egy kisváros egyébként és hihetetlen miket hallok vissza.Nem mondom,hogy mekkora mintadiák vagyok,mert a szüleim azért küldtek ide,hogy 'jó útra térjek'mert szerintük rossz társaságba keveredtem.De mindegy is...ami itt van hát az brutális.Bárhova megyek megritizálnak,olyanokat pletykálnak,hogy teherbe ejtettem valakit és azért küldtek ide,a velem egykorúak meg állati nagyképűnek tartanak,mert vans cipőbe járok(mert nincs más,miattuk nem fogok cipőt venni)

Esetleg mit lehetne tenni,hogy ne úgy bámuljanak,mintha most szöktem volna a börtönből többszörös gyilkosság után..



2014. júl. 31. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess velük. Légy kedves és előzékeny az idősebbekkel, mutatkozz be. Nem ismernek, az alapján ítélnek amit hallottak. Csak tettekkel, és viselkedéssel tudod megváltoztatni a rólad kialakult képet.


A fiatalokkal meg legyél jó fej.

Ezt persze csak akkor, ha tényleg meg akarod változtatni a véleményüket. Ha nem érdekel igazán, hogy mit gondolnak, akkor hagyd a fenébe. Egyszer csak hazamész.

2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább az utóbbi...:) Nem lehet itt kedves lenni...egyből azt hiszik,hogy hátsó szándékom van.Egyszer mosolyogva köszöntem egy nőnek...aki erre megkérdezte,hogy valami vicces van az arcán.Ez után azt terjesztette,hogy lenézek mindenkit.

#

2014. júl. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!