Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy reagálnátok le ezt a...

Ti hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ma mikor jöttünk haza picimmel(2éves)kijött az egyik lakó a lépcsőházban(fiatal bérlők,nemrég költöztek ide),h.egész nap minket kell hallgatniuk?Ezt azért kaptam,mert van h.sok a cuccom és nem tudom a gyerkőcöt is meg a cuccokat is egyszerre felhozni,a gyerkőcöt hagyom,majd felér(2.emelet)de nem ordíbál,néha motyog de nem visít,sikongat ilyenek,nem is hagynám!Hogy reggel is ránk keltek (nagyobbikat viszem oviba)és akkor is beszélgetnek de ez kb 2-3perc még kitolom a babkocsit,beleültetem a pocit és megyünk.Mert h.reggelente ránk ébrednek...Este 8után már nincs futkározás nálunk,9-kor ágyban vannak.Ez mind napközben van így....
2014. aug. 11. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos odavágnám a fejéhez, hogy majd megtudja milyen az, amikor pici gyerekekkel kell mozogni emeltről le, és fel, mellé még a cuccok, és a babakocsi is. Gondolom a "kedves" lakóknak nincs gyerekük, ezért ilyen antipatikusak, antiszociálisak. Javasold nekik ha legközelebb beléd kötnek, hogy ha zavarja őket az hogy lementek a lépcsőn, és minden zaj irritálja őket, akkor költözzenek ki tanyára! Lehet durranni fog az agyuk, de az ilyen megérdemli.
2014. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ebből ne legyen ügy! Megmondanám nekik, hogy nálunk ez a rutin, azért mert most ők ideköltöztek nem hagyjuk abba a normál életet.Esetleg gyúnyosan bólogatva adhatsz nekik füldugót, hogy mostantól csendben lesztek, de biztos ami biztos itt van ez is.Gondolom nincs gyerekük se sok cuccuk.Majd ha lesz, tudni fogják milyen is ez.Azonban kétlem hogy a gyerek nekik való lenne! :D
2014. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon közel voltam,h.vissza szóljak de nem szeretnék feszültséget.Vannak idősebb lakók,itt lakunk 13éve 5éves a nagyobbik lányom,soha nem szóltak,h.hangosak vagyunk,estére mindig figyelek
2014. aug. 11. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
akkor itt az ideje, hogy a nagyobbik gyerkőc megtanuljon a lépcsőn énekelve szaladni, a lépcsőházban labdázni, ha alattatok laknak akkor a lakásban ugrálni, motorozni...
2014. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4.válaszoló,miért is?
2014. aug. 11. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor pedig, ha nem szeretnél feszültséget, egyszerűen vedd semmibe őket. Ha szólnak, hagyd ott őket, főjenek csak a saját levükben, ha már ennyire korlátoltak. :) 1-es voltam.
2014. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj,h.mindent a szívemre veszek,van hogy napokig magam alatt vagyok egy ilyen beszólás után,meg még azt csípem,amikor már nem tudom hányadszorra szólok nekik,h.fejezzék be szólok szépen halkan,egyre hangosabban,aztán amikor nem értik,kapnak a seggükre,úgy tudnak nézni,mintha összeverném őket.Nem hiszem el,h.nincs szülő,aki mindig nyugodt
2014. aug. 11. 14:09
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjátok már ezt a "költözzenek tanyára" baromságot! Miért az költözzön tanyára, aki csendes, nem zavarja a szomszédait semmivel és a randalírozó kölykök anyját nagyon udvariasan kéri meg, hogy próbálja már Mauglit megfegyelmezni! A folyosó visszhangzik és valóban idegtépő lehet minden áldott nap arra kelni, hogy a te gyerekeid percekig óbégatnak. Nem tudom, te mit szólnál, ha az ébresztőóra előtt másfél órával a fiatalok üvöltöznének az ajtód előtt minden nap...
2014. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

normális embert nem kellene hogy zavarjon egy normális családi élet

valami nem stimmel valamelyik oldal felől

2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves 8-as válaszoló,képzeldm,nem ordibálnak a gyerekeim mert ha kicsit hangosabbak,már rájuk szólok h.csend legyen mert mások pihennek.Épp ez a baj és idegesítő h.nem is hangosak csak beszélnek nem lehetünk némák...nem randalíroznak!
2014. aug. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!