Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Összefirkálták a kocsit!...

Összefirkálták a kocsit! Valaki felismeri mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel összefirkálták a kocsit és hát nem tudom mi lehet ez van valakinek bármi ötlete? :) Fontos lenne, köszi

[link]



2014. aug. 21. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizony graffiti. Nem valószínű, hogy innen bárki is tudni fogja településnév nélkül, hogy melyik "banda" kézjegye.
2014. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ ment a zöld kéz! :)
2014. aug. 21. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez a jele annak, hogy a készítője egy kis sz.rházi.


Egy időben nálunk is csinálták, aztán elkaptak a gyereket. Az egészet ráfújtam, mielőtt bevertem a fejét.

2014. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz! :)
2014. aug. 21. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom nekem filctollnak tűnik...
2014. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vastag alkoholos filctollal firkálták össze.
2014. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az tudom :))) köszike! zöld kéz
2014. aug. 21. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod lemosni valahogy?
2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem hagynám annyiban. Körbe kell nézni a településen hasonló vagy ugyanolyan Tagek után, majd kifigyelni és elkapni a sz*arházit. Én először jól pofán nyomnám majd megverném. Úgy mehetne el hogy egy f*asz van rajzolva a homlokára.
2014. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

A felirat: Teor One. Az illető Teor-t ír, az "one" egy standard hozzátoldás.

Nézz körül a városban, illetve a kocsihoz közeli környéken (falak, telefonfülkék, padok, ilyesmi), hátha találsz több ilyet, esetleg egy csapatnevet, és akkor még inkább feljelentheted a (még) ismeretlen tettest... csapatnév sokat segíthet a felderítésben, illetve ha beírod a várost (amennyiben nagyváros), a Teor-t és a graffitit a Google-ba, lehet találsz valamit.

Ez egy toy hülyegyerek egyébként, értelmesebb graffitis (többnyire) nem rongál magántulajdont - a házfalakat nem tekintik annak.

2014. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!