Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Antiszociális vagyok, ha így...

Antiszociális vagyok, ha így tekintek a településemen és a környéken élő emberek egy jó részére?

Figyelt kérdés

Főleg a fiatalokról van szó, akik általános iskolában sok bosszúságot okoztak nekem, elég rosszul bántak velem amit monst nem részletezek. Még most 3 év elteltével is furcsán tekintenek rám. Ezeket az embereket nem tudom emberszámba venni, úgy tekintek rájuk amikor meglátom őket, hogy mindjárt elhányom tőlük magam, meg hogy rohadt patkányok kb.

Ezenkívül a szomszéd faluban élő fiatalokkal is így vagyok, mert elég tajparaszt köcsög emberek élnek ott.

Ezeken kívül még azokról a fiatalokról, meg felnőttekről is ilyen csúnyát gondolok, akik megbámulnak egy kis testi hibám miatt, mert ez a bámulás nekem elég kellemetlen, és mikor látom hogy valaki nem bírja levenni rólam a szemét, magamban elmondom mindenfélre rohadt patkánynak azt is.

Persze azért nem utálok mindenkit, aki normális velem azt nem utálom, aki emberszámba vesz, vannak kifejezetten szimpatikus emberek is akikkel szívesen barátkoznék.

18/F


2014. szept. 15. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én testi hiba nélkül is rühellem ha bámulnak, megértelek.
2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!