Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem küld valaki fényjel...

Csak nekem küld valaki fényjeleket a Gellért-hegyről, vagy másnak is "üzenget"?

Figyelt kérdés
Újbudán lakom, és az ablakaink a Gellért-hegy felé néznek. És feltűnt, hogy már kb. hónapok óta mindig ugyanott időnként feltűnik egy nagyon fényes "csillag". Most távcsővel megnézve úgy tűnt, hogy lézer, mert miután szabad szemmel elhalványult, utána távcsővel nézve a közeli bozótosban cikázott a fénypont. Sokat vagyok fent éjjel, és talán az a hobbija az ipsének, hogy a kivilágított ablakokba világítgat? Mást is "meglátogat" időnként? A Gellért-hegy keleti végén álló nagy sárga ház közeléből jönnek a jelek...

2014. okt. 22. 01:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
én ugyan nem a közeledben lakok (bár szintén újbudán, nem is olyan messze), de erre azt tudom mondani, hogy ja, egyes embereknek pont ez a hobbijuk... például itt, ahol lakom és az előző lakhelyemen is (budapest elővárosában) volt olyan környékbeli valaki, aki azzal szórakozott, hogy piros lézerpöttyel követett... hülye szokás.
2014. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer este egy buszon utazva a következőt láttam.. Megállóban megállt a busz, de már indulni készült.. A megállóból valaki lézerpointeres játékgéppuskával becélzott az ablakon az egyik szundikáló utasra, aki miután észre vette, hogy "fegyvert szegeznek rá", azonnal felpattant a székéből, és hasra vetődött.. Mikor a busz felröhögött, rájött, hogy tréfa áldozata lett.. Kb ezt az élményt keresi az a pacák is valszeg a gellért hegyen.
2014. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de első! Honnan tudod, hogy nem a közelemben laksz?
2014. okt. 22. 03:49
 4/47 anonim ***** válasza:

mert az ablakaim az útra néznek, illetve a szemközti házakra. ha kimegyek és odébbsétálok 50-100 métert, akkor látom csak a Gellért-hegyet, adott szögből és épületek közt. :)

azóta jutottál valamire a lézerező akárkivel?

2014. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Nem értem rá vele foglalkozni, de lehet felmegyek oda, és "meglátogatom". Azért kíváncsi lennék mit szólna, hogy becsönget hozzá valaki azzal, hogy innen fények szoktak jönni éjszaka...
2014. okt. 26. 22:16
 6/47 A kérdező kommentje:
Na már megint lézerezik az ipse. És direkt megvárta, míg megtalálom a tácsövem, és mielőtt belenéztem volna, azelőtt kapcsolta ki. Lehet meg akar velem ismerkedni, és azért csinálja ezt velem? ;)
2014. okt. 28. 17:48
 7/47 A kérdező kommentje:
Na már megint lézerezés volt. Ha így folytatja tényleg odamegyek, hogy mi célból csinálja ezt!
2014. nov. 6. 17:12
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt? :D
2014. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint jött fény, de nem pont ugyanonnan, hanem kb. 20 méterrel keletebbről és egyszerre két lámpából. Mikor távcsővel megnéztem, kikapcsolta, de az is lehet, csak irányt váltott, mert utána -a már kopár- bozótosban cikázott egy kis fénypont.
2014. dec. 3. 11:19
 10/47 anonim ***** válasza:
engem érdekelne mi történik ott :D
2014. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!