Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy őrült...

Mit lehet tenni egy őrült szomszéddal?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban èlünk. A második szomszédunkban lakik egy idős asszony.

Most már egyedül él, a férje egy éve halt meg. De amióta itt élün ilyen. Nem normális. Szerintem az elmúlt 5 évben egyszer sem fürdött. Annyira büdös, mocskos, hogy az emberek elkerülik az utcán. Múltkor felszállt a buszra és a sofőr mögé ült, aki egy idő után szólt neki, hogy üljön el onnét, mert nem bírta.

A mi kutyáinknak is szórta be a kaját az udvarunkba, pedig ezerszer elmondtuk, hogy ne tegye. Amikor a nagymamám beleveszett már ez miatt, akkor elmondta minden kur..nak és másnap reggelre szó szerint odasz@rt a kisajtóba!

Folyton úgy beszél, mint egy kocsis, mindenkit elküld melegebb èghajlatra.

Rendszeresen lop az utcabeliek kertjéből, volt akinél minden éjjel más pétisós zsákot kezdett meg.

A múltkor kirabolták, mert fél millióval a zsebében mászkál, és minden boltban el is mondja mindenkinek. Ezek az átutazó "román árusok" pedig kirabolták.

A baj az, hogy ma ellopta az egyik utcabeli kiscicáját. A cica egy kislányé és nagyon szeretné visszakapni, de a nő nem adja oda. Ma vagy két órát kiabáltak a háza előtt. Azt kiabálta vissza ki nekik, hogy nem adja vissza addig a macskát, amíg a kislány anyja vissza nem adja neki a fél milliót, amit ellopott tőle. (???)

Segíteni akarunk nekik, mert ez már nem állapot.

Ilyenkor kihez lehet fordulni? Mit tehetünk?


2014. okt. 22. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyújtsátok fel a házát. Vagy lőjjétek térdkalácson.
2014. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A ház felgyújtáson néha komolyan elgondolkodtunk :D
2014. okt. 22. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt agresszióval nem lehet megoldani, nem lehet bezáratni, amíg nem követ el bűncselekményt.

Azt tudnám elképzelni, hogy háziorvos beutalja kivizsgálásra, esetleg kapna a demenciájára, vagy akármi is ez gyógyszert. Így én a háziorvosának szólnék, látogassa meg.

2014. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hármas:


Szerinted segítene valamit, ha az orvos rizsázna neki?

Úgyis csak semmibe venné. És akkor még dühösebben folytatná az idióta viselkedését.


Kérdező: Rendezd le! :D

2014. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: Csak viccelődtem a gyújtogatással. :)


Szerintem ez már lopás. Talán ki kéne hívni rá a rendőrséget.

De csak ez a háziorvosos megoldás van? Nincs más, aki tudna segíteni.

Igazából kicsit sajnálom is, biztos nem tehet róla.

2014. okt. 22. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamera.... Ha tényleg lop, legyen rá bizonyíték ;)
2014. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A rendőrség szerintem kiröhögne, de hátha vannak még csodák.

Azért tanácsoltam a háziorvost, mert egyrészt ő elfogadható indokkal felkereshetné ezt a nőt, aki ha még pislákol benne valamiféle értelem, talán "bevenné" a dolgot, és az orvos beszélhetne vele higgadtan.

Van egy kis eü-s múltam, és meglepő, de szervi okok okozhatnak olyan tüneteket, amikre a laikus csak annyit mond, hogy ez őrült, bolond. Lehet, hogy gyógyítható lenne.

2014. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
agyon kell ütni ! aztán elásni valahol kint a határba ahol a kutya sem jár ! xD :D
2014. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán van megoldás.

Ismerősöméknél olyan volt, hogy a szomszéd bácsi kicsit kattant volt, magában beszélt folyamatosan. Ez nem zavarta őket. ám amikor már órákat üvöltözött az udvaron saját magával, akkor kihívták rá a mentőket. Ők pedig elvitték, adtak be neki gyógyszert, meg elvitték kivizsgálásra.

2014. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom sok embernek nem fog tetszeni,de leírom a véleményem.Amikor valaki beteggé válik akkor az emberek nagy része úgy gondolja belerúghat a másikba.Ezt azért mondom,mert a néni biztosan tudja ki lophatta meg? Nagyon gyakori,hogy a közösségből kitaszított -tól, más nevében lopnak,hogy a gyanút is elkerüljék.Nem tudni van-e kerítés ahonnan pétisót lophatna,de kutya biztosan akad.Számomra nem világos,miért lopna pétisót amikor másra lenne szüksége?

Ha elveszítjük azt az egyetlen embert(férjet)aki támaszunk volt a bajban és nem beszélünk szinte senkivel,akkor nem várható el változás.Ki hogyan dolgozná fel azt:Nincs miért felkelnem!

Nem akarom a pártját fogni,van tapasztalatom milyen aki hosszú évek óta nem fürdik:a szomszéd faluban is érzik!Nem tudom elhinni,hogy a Tisztiorvosi szolgálat segíteni fog,mert anno a Köjál sem tette a mi időnkben(1982-1987). Ha van gyermeke a néninek az segíthet.Vannak milliomos koldusok! A régi idős emberek még azért is takarékoskodnak,hogy a temetésükre teljen.

2014. nov. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!