Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Program cserediáknak? Jó,...

Program cserediáknak? Jó, érdekes ötletek kellenének.

Figyelt kérdés
15 éves holland cserediákom lesz. Sportos lány, aki annyira nem szeret túrázni, de szerintem nem halna bele.. Milyen helyeket látogassunk meg? Budapest és környéke

2014. okt. 23. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"aki annyira nem szeret túrázni, de szerintem nem halna bele"


Talán kérdezd meg, hogy mi a véleménye a túrázásról :) Nekem speciel kínzás lenne. Nem azért, mert nem bírom, hanem mert nem köt le, céltalannak tartom. Ha mozgás, akkor legyen célja. Pl tánc, kung fu a magam részéről.


Budai vár, Halászbástya, esetleg valamelyik nívós fürdőbe is elmehettek, ha lazulni akartok. Akár többen, a te barátaiddal együtt.

Koncert, hangverseny.

De ha túrázás, akkor Visegrádi-hegység, Dunakanyar. Esetleg jó kis bobozás :D

2014. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Budapest barlangjait. A kőbányai pincerendszert. Vidd el a Római-partra vagy a Soroksári Dunára evezni! A diósdi rádiós múzeumot.
2014. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!