Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » BP. VIII. kerület-ben hol...

BP. VIII. kerület-ben hol vannak az igazi veszélyes, lebuj helyek főként éjszaka?

Figyelt kérdés

Hallottam innen-onnan és olvashattam, hogy Bp 8.ker, milyen veszélyes, sok bűnöző van, huuuuu, kirabolnak....huuuu sok r..a van meg egyebek...stb!


Ezzel nem értek egyet! Jómagam annyi viszontagságon, megaláztatáson mentem keresztül (és ez, mind-mind vidéken történt), hogy úgy érzem a vidék fojtogat és a főváros egyfajta menekülés, kánaán számomra!


Pár éjszaka végig mentem a VIII.kerületen gyalog és (lehet, hogy hülye vagyok), de kerestem az eddig (mások által jól beharangozott "bűnözőket" )!


Hááát,...mondhatom sza@t, sem találtam! Szinte vártam és "nagyítóval" kerestem szakadt egyént, mondván:

-Gyere már ba@d, meg rabolj ki!! Mit tud elvenni még tőlem az élet?? Hol van az a "híres" ba@omfa@a bűnöző réteg?

Majd én megfelelek nekik! Még egy sörre is meghívnám őket, ha éjszaka nyitva van ott valahol a 8.kerben egy lebuj!


Nem láttam senkit! Azt az elvet vallom, hogy akinek félnivalója lenne, az ne a járókelő legyen, mert ha fél ezzel csak labdát ad annak, aki ezt kihasználná!

Úgyhogy, no problem!

Lehet némelyek gyogyinak tartanak, de vidékről jönnék fel és albérletet a 8.kerületben keresek!



2014. nov. 9. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
A 8. ker. valóban kicsit veszélyesebbnek van beállítva, mint amilyen ténylegesen, illetve van olyan része (palotanegyed) ami teljesen kultúrált, ott a lakás, albérlet árak is magasabbak. Ha térképen nézed, szerintem nagyjábó a legrosszabb rész (ott ne bérelj lakást) az az Orczy út-Üllői út-Szigony utca-Baross utca által határolt rész, illetve a mellette lévő Magdolna negyed sem a legjobb, de azt most újítják fel, tehát ott talán már van némi változás.
2014. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

ott éltem több évtizedet.

soha semmi nem volt, pedig az egyik legrosszabb hírű részen laktam.

néha párszor kijött a rendőrség, előállítottak valakit, voltak családi veszekedések, de ez máshol is van.

2014. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy a: Orczy út-Üllői út-Szigony utca-Baross utca térségben, kíbővítve a Magdolna negyed térségben keresek albérletet!

30 ezret tudok a szobáért fizetni, ill. 15-20 között max a rezsiért, de ebben benne kell, hogy legyen a Net,kábel tv és közös ktsg. is.

Ilyen helyen kaucio nélkül is adnak ki? Vagy max. 30ezer Ft, egy havi kauciora gondoltam.


Ha valaki tud ilyen szobát vagy garzont kiadót e térségben, nagyon megköszönném neki! Akár pü-ben, is írhattok lehetőségeket! Kösz!

2014. nov. 9. 13:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

1-es vok

:) Te tudod, hol akarsz lakni, de én igen jól ismerem ezeket a helyeket, egyszer amikor a Kőris utcában akartam lakást venni, megkérdeztem a rendőrséget a vételi szándékról, azt mondták, hogy "az a chicago és oda csak az költözzön aki szeret veszélyesen élni". Drága mobilt, készpénzt ne hordj magadnál. A Magdolna negyednél a Mátyás tér felé érdemes keresgélni ott van egy rendőrségi megfigyelő központ, kamerák, stb. Egyébként én nő létemre este is simán mászkálok ezen a környéken, szóval nem ijesztgetés, a másik részen már nem járkálnék, nekem drága a mobilom :) Ami viszont zavaró ezekben a lakásokban, az, az, hogy a lakóház nagy része iszik és őrjöng és nehéz aludni éjjel, ha folyton megy a balhé, a múltkor késelés volt a kapualjban, engem nehéz kiborítani, csak szar az, amikor kijössz reggel a kapun és ott van a rendőrségi kordon. A környéken alap, hogy tele van alkesz csövessel, ez mondjuk sosem zavart, nem nagyon kérnek semmit. Ja és ha olyan lakást találsz, ahol nagyon kicsi az udvar az a tuti, mert ott szokott menni az őrjöngés, vannak ilyen társasházak, a nagy udvart kerülni kell. És ha a legtutibb, legbrutálabb helyre akarsz költözni akkor az első helyezett egyértelműen a 10. kerület Hős utcának a Hungária és a Pongrác út közötti része, egyszer megnéztem ott egy lakást, 5 perc alatt feltörték az ingatlanos kocsiját, a lépcsőházban kb. 60 ember piált, a szemetet az udvar közepére dobják, nagyon hangulatos, ott biztosan van kiadó albérlet, de egyébként ott egy lakás is csak másfél millió.

2014. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1-es,4-nek. Köszi az infót!

Kocsim nincs, ilyen veszély nem fenyeget! Ettől a vidéki testet és lelket megnyomorító, aljas, vidéki beképzelt ocsmány élettől minden jobb!


Megnéztem a google street wiew térképen, utcaképen a Kőris utcát és a Hős utcát is! Háááát, mit mondjak elég nyugis kihaltnak látszik!


Nekem ettől brutálisabb, nyüzsgősebb kellene, amit láttam a Baros utca az tök jó és az azok mellett található kis utcák.

Magdolna utca...stb.

Akár személyesen is találkozhatunk, ha felmegyek. Jelenleg még szüleimnél vagyok vidéken.

2014. nov. 9. 14:18
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
persze, a hős utca éppen attól nagyon veszélyes, mert nincs ott semmi, se bolt, se kocsma, nyugodtan lehet rabolni, a házakkal szemben -kicsit vicces módon- a készenléti rendőrség hátsó udvara van, egy magas betonkerítéssel, de ők nem jönnek ki az itteni bűnesetekhez, szerintem ide senki nem jön ki, ezek igazi mélyszegény részek. kőris utca azért annyra nem kihalt, ott vannak szakadt kocsmák is.
2014. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Legbalhésabb: Hős utca de itt a 10. kerületi része és a 8. kerületben az Orczy és a Kálvária tér közötti sávban a kisebb mellék utcák (de szerintem a "hírhedt" Diószeghy, Dankó, Magdolna és Tömő utca se biztonságos)
2014. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Változatlanul a VIII.kerületben a legbalhésabb helyeken keresek egy kiadó szobát magamnak!!....és nem találok!!


Böngészem, böngészem a hírdetéseket és nincs! Pedig 50 ezret tudok érte adni rezsivel együtt. Még 1 havi kauciot is!....és nincs!! (2 havi kauciot nem adok!!!) Viszont 1 havit igen! Azt hiszem ez korrekt!


Megőrülök, hogy fognak így engem kirabolni? :))


Kérem, aki tud segítsen! Ajánljon ott egy kiadó szobát!

Ez nem vicc, tök komoly! Munkám is lenne, pont arrafelé, de mivel még vidéken vagyok, így nem tudok ott kezdeni!

2014. nov. 12. 01:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egyet az auróra utcában, a ház lakói kifejezetten botrányosak állítólag, tetszeni fog neked, írok majd privit, ha kell és akkor megbeszéljük a részleteket, azt tudom, hogy földszint és 36 nm, de nem tudom mennyiért akarják kiadni. 50 ezerért itt lakást lehet bérelni, nem szobát :) a szoba csak 20-30 körül van rezsivel, de nem tudom, hogyan nem találsz, vannak ilyen albérletes oldalak.
2014. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9-es. Köszi! Akkor pü-ben küldd légyszi! Más is küldhet ajánlatot, aki tud!


Földszint is jó lehet, de bevallom minél magasabban szeretek lenni, pl. 4 vagy 5 vagy 6 emeleten vagy legfelül 8,9,10.emeleten.


Akkor rossz helyen keresem, mert én az : olx.hu jofogás.hu és albérlet.hu néztem! ..és nem találok ott, csak 2 havi kauciosat.

2014. nov. 12. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!