Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hatalmas rajongója vagyok...

BaLiXd kérdése:

Hatalmas rajongója vagyok Aurelionak (Caversaccio Aurelio Onorato), és szeretnék róla tudni dolgokat! Azaz olyan válaszokat érnék akik ismerik személyesen, és tulajdonságait kérnék! ?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szeretnél tőle, mindenesetre komoly barátnője van, szóval nem pálya............
2014. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már önmagában egy probléma .
2014. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már itt ez a kérdés, akkor megkérdezem.

Miért rajongsz érte? Miért nézel fel rá, miközben semmit nem tudsz róla, hiszen itt kérdezgetsz?

Íme egy történet, ami egy picit megmutat róla, és arról milyen barátai vannak, milyen értékrendű körökben mozog:


[link]


Komolyan érdekel, hogy egy ilyen semmirekellő mivel tudja megfogni az embert!

2014. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
3 Én elolvastam amit linkeltél, de most tényleg téged meg ezzel a sztorival lehet megfogni? Engem egyáltalán nem érdekel aurelio, de a pincérlány siráma sem, inkább kamunak tűnik a sztori, mint igaznak, vagy legalábbis erősen el lehet ferdítve a történet. Azt az apukát se állítanám be pozitív személynek, aki a gyereke mellől kiabálja azt, hogy hogyan verné szét a srácokat. Ebben a sztoriban igazából mindenki bunkó a posztírótól kezdve a srácokon át mindenki. Másrészt bárki tud írni egy ilyet, nem nehéz kitalálni és begépelni egy kamu történetet.
2014. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Direkt én sem kerestem rá, csak Tolvajkergetők szimpatizáns vagyok, és ők is közzétették, onnan emlékeztem rá, hogy létezik egyáltalán ez a történet. Az említett csapatban meg bízom annyira, hogy ellenőrizték a valóságtartalmát a történetnek.

Egyébként meg én nem állítottam be senkit sem pozitív személynek a történetben, a kérdező tulajdonságokra volt kíváncsi, ez is egy tulajdonsága érdeklődése tárgyának.

2014. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is fiú vagyok.

Nekem tetszik a stílusa, meg ilyesmi. Októberben a Celeb Vagyok, Ments Ki Innen!-ből lehetett jobban megismerni.

Na hát én kedvelem, ti nem. Most ez van. Ebből nem nytiok vitát.

Ha nem tudtok róla semmit akkor kész.

2015. jan. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!