Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bp. VIII. kerületben melyik a...

Bp. VIII. kerületben melyik a legbalhésabb, legveszélyesebb, "késdobálós", legrosszabb hírű kocsma, lebuj, ami szombat egész éjszaka nyitva van?

Figyelt kérdés

Vidéken vagyok és most szombat estére akarok felmenni Budapestre vonattal lazítani! Meg akarom látogatni a legbrutálisabb,a legrosszabb hírű kocsmát,szórakozóhelyet Budapesten a legveszélyesebbnek mondott környéken!


Jó lenne ha zene is szólna ott,ne mint az ökör üldögéljek egymagam egy korsó sör mellett,begubózva,magányosan,depisen!


Magányos,depresszios,csendes,visszahúzódó vagyok.Sem egy barátom,sem egy barátnőm nincs.Nehezen tudok kapcsolatot teremteni,nehezen ismerkedem.


Ha másnak is van kedve jönni,írjatok privit.Középkorú független krapek vagyok.Nők is jöhetnek!



2015. jan. 6. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj végig a Diószeghy Sámuel utcán anélkül, hogy elvennének tőled valamit és/vagy kinyírnának.

Ez egész estés elfoglaltság lesz :D

2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mégis mi értelme?
2015. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

#2


Hát nem látod? Depressziós. Bizonyára arra számít, hogy majd meghal vagy megölhet valakit önvédelemből és titkon így kiengedheti a gőzt.

2015. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!