Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek hol lehet tartalma...

Szerintetek hol lehet tartalmasabb életet élni? Budapesten, vagy vidéken?

Figyelt kérdés
Illetve ti hol laknátok szívesebben mint fiatal?

2015. jan. 22. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hol tartalmasabb,mert vidéken a leghosszabb idő amit voltam majdnem egy hónap,de ez alapján azt hiszem élnék inkább vidéken.
2015. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En videkrol koltoztem Pestre es nekem Pest sokkal jobban bejon, tobb a lehetoseg (szorakozas es munka teren is).

Ettol fuggetlenul mas elhet meg tartalmas eletet videken is.

2015. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Budapest. Nem hiába központ. Sajnos a vidéki városok egyre jobban elhalnak, főleg kultúra, programok, események tekintetében.
2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent a tartalom....Én Budapesten születtem, voltam fiatal és kevésbé fiatal. Nyilván sok a lehetőség iskola, munkahely, társasági élet, bevásárlás, beszerzések területén. Szóval, fiatalként pörgősebb, nagyobb a választási lehetőséged minden területen. Mióta családom van, vidékre költöztünk. Mindent úgy intézek, hogy alig kelljen a Fővárosba menni. Egyszerűen nem bírom a rezgését, a dugókat, a bűzt, a kéregetőket, valahogy nincs bizalmam az egészhez, a bürokráciáról nem is beszélve, hogy állandó rettegés, mikor és miért kapsz pótdíjat vagy büntetést. :)
2015. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Budapest kertvárosi részei a nyerők. Nyugis, lehet kertészkedni, kiülni az udvarra, ugyanakkor elérhető közelségben van minden (hivatal, bolt, szórakozási lehetőség)
2015. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit nevezel te vidéknek? Egy elhagyatott kis falu biztos unalmas, és nincs sok lehetőség, de egy vidéki nagyváros (pl. Kecskemét, Szeged) sokkal élhetőbb, mint Budapest. Sőt laktam egy kis faluban is, nagyvárostól 10 km-re, és ha szórakozni támadt kedvem, hamarébb beértem, mint mikor Budapesten akartam elmenni valahova városon belül.
2015. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vidék alatt olyan települést értek,ahol nincs a közelben nagyobb város :) mint pl az enyém. Tőlünk a legközelebbi Mc Donald's is 30km-re van :D
2015. jan. 22. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesebben élnék Pesten. Kamaszként "vidéken" nem olyan jó (tőlünk is kb 30 km a legközelebbi meki, kfc van kb 15 km-re, de persze nem csak emiatt). Vidéken nem találsz diákmunkát, nincsenek nagyobb boltok (szívesen vásárolnék h&m-ben, c&a-ban, vennék könyveket alexandrában, de még egy normális könyvesbolt sincs a közelben).


Pesten sokkal több a lehetőség, mint itt.

2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen 8-as erről nem is beszélve,hogy ha normális ruhát akarok,akkor a egyébként sem kicsi árak mellett még kb+ 3000ft amíg oda-vissza megjárom:\ a szórakozási lehetőségekről nem is beszélve itt Nógrádban.
2015. jan. 22. 18:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Budapest nem játszik, most 1 éve vidéken élek de ha újra várost szeretnék majd akkor inkább ismételten külföldre költözöm.
2015. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!