Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik emeletes városi házban...

Akik emeletes városi házban laknak: szoktátok nézni a szomszéd házak ablakait? Mi volt a legdurvább, amit leskelődéskor láttál?

Figyelt kérdés
Este amikor világítanak a panelházak ablakain és a redőnyt nem szokás lehúzni (legalábbis Pesten), kb. mindent látok innen a 10-edikről a szembe lévő emeletes házak lakóiról... Ti szoktatok így leskelődni? Mit láttatok?

2015. febr. 5. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti leskelődnék! Ilyen a természetem. De nem ilyen helyen lakunk.
2015. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor panelban laktam, mindig leskelődtem kicsit, ahogy szerintem az emberek többsége, mert csak-csak odatekintesz, ha látod, hogy este ég a villany, átlátszóbb a függöny és rendesen belátsz. Télen reggelente mindig egy vélhetőleg anyát és fiát tekinthettem meg, ahogy reggelit készítenek maguknak és készülődnek :D

bevallom, mindig reméltem, hogy lehetőségem lesz valami durvábbat is látnom (már nem a fentebb említett párostól), de ez nem következett be.

2015. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült kifognom egy csajt melltartóban. Sajnos elég messze volt, úgyhogy sokat nem látam, és akkoriban még nem voltak fényképezős mobilok :(
2015. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dugást.


De igazából a legdurvább egy nyaralás alkalmával volt. A szomszéd apartmannak a tetején nagy szexpartit csaptak. A csaj kifeküdt a teraszra és ott nyalatta magát, aztán szépen megpakolták. Mi a tetőn álltunk távcsövekkel. :)

2015. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ritkán szoktam kibámulni az ablakunkon, a saját kis lakóközösségemben nem is szoktam látni kvázi semmit. De az egyik gyökér huszonéves nyáron ki szokott ülni az ablakpárkányra cigizni. Olyankor mindig megbámuljuk, hogy vajon ma fog-e meghalni...:D
2015. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon durvát láttam. Hajnal 4-kor dübögésre ébredtem, az erkélyről nézelődtem, és beazonosítottam egy nyuggert ahogy húst klopfol.
2015. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, a húsklopfolás nagyon durva lehetett, pláne ha nyugger csinálja

Hajnali 4-kor már nem is beszélve.

Tudod mi lett volna még durvább, ha csirkefarhátért leszalad a kisboltba, nyitás elõtt két órával

2015. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Én mikor panelban laktam, nehezen szoktam meg az állandó meleget, főleg ha táncoltam, vagy ilyesmi. Sokszor álltam meg félmeztelenül az ablakban hűlni, de az erkélyre is ki mentem( az nem utcára néz) . Nem érdekelt ki lát, nehogy már a sajåt lakásomban ne lehessek meztelen. 20/L
2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakom, időnként szoktam a szomszédot figyelni ahogy kertészkedik, kerti partizik, stb.
2019. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!