Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az alattunk levő kocsmában...

Az alattunk levő kocsmában minden szombaton 9-től fél 2-ig tuc-tuc zene hallatszik, az egész ház beleremeg. Hogyan tudnék kiszúrni a tulajdonossal?

Figyelt kérdés

Lakógyűlésen már említettem, rendőrségen is többször bejelentettem, de nem mindig jönnek ki.

Már gondolkoztam azon, hogy feljelentem a NAV-nál, ÁNTSZ-nél, KÖJÁL-nál. Tippek?



2015. febr. 28. 21:40
1 2
 1/11 Firedoom ***** válasza:
Bomboltess metalt :D
2015. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem műfajom... én arra gondoltam, hogy forró vizet öntök rájuk az ablakból.
2015. febr. 28. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kiszúrni? Majd felmennek egy szép estén többen és veled szúrnak ki te jelentgető vamzer. ;)
2015. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De kedves vagy utolsó. Azt hiszed, passzióból csinálom?
2015. febr. 28. 21:58
 5/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Mert a forró vízért nem akadna ki egy tömeg részeg fazon?
2015. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A forró víz maradandó égési sérüléseket okoz, legyen inkább hideg.
2015. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha a beköltözésedkor is ott volt a kocsma és ugyanez ment egy szavad sem lehet :)
2015. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most már álléznak... és ez azóta megy, mióta kiírtam a kérdést.
2015. márc. 1. 01:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Belenyugodni nem kell! Veszel egy hang és rezgésmérőt (pár ezerért már van) vagy hívsz szakembert az beméri. Elvileg beméri az Önkormányzat is, de nem nagyon jönnek ki, nem akarnak belekeveredni, rendőrök meg nem szaladgálnak ezzel a műszerrel. Az is jó, ha vettél műszert és kihívod a járőrt eseménykor, akkor bemérik és hatósági tanú is van. Vagy felveszed videóra mérési eredményt és hanghatást. Előtte tud meg az Önkormányzattól vagy annak lapjáról mennyi a nappali decibel és rezgés idevonatkozó értéke. Ha e felett van, már nyert ügyed van!
2015. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na mire jutottál? Én is ezzel küzdök, a lakók szarnak bele, mert nekik a másik oldalra néz a szobájuk, mint az én lakásomé, másik lépcsőház meg nem szólhat bele, mert nem az övékben van, pedig itt meg szobákat zavar a kocsma. Tök buz* szabály amúgy, hogy a lakógyűlés amiben van a kocsma eldönti, hogy meddig engedélyezi neki pl. a nyitvatartást meg ilyeneket, pl. élmény mikor hétvégén kora reggel áruszállításra ébredsz és dobálják a rekeszeket... mindenki más meg dögöljön meg.

És ez csak egyre rosszabb lesz, mivel itt a nyár és a nyitott ablakok szezonja.

2015. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!