Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miben korlátozhat egy középisk...

Miben korlátozhat egy középiskolai kollégium, ha nappali tagozaton, OKJ-s iskolába járok és elmúltam 18 éves?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy ott tarthat-e ha akar, esetleg joga van nem vissza engedni bizonyos időpontokban, fenyegethet-e kirúgással ha nem kívánom elmondani hova megyek vagy honnan jöttem?

2015. márc. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerződést kötöttél a kollégiumban és gondolom van valami házirend féleség is. Ha az azokban foglaltakat betartod, akkor nem lesz semmi gond, ha nem, akkor elbocsáthatnak, de a legjobb lenne, ha ezeket tőlük kérdeznéd meg.
2015. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt heti csoportgyűlés, azon elvileg részt kellett venni. De mivel dolgoztam is, így alig sikerült :D

11-kor bezárták a kapukat, utána nehéz volt bejutni. Általában másnál aludtam, ha már elmúlt 11.

Mindig cseszegettek minket, hogy miért nincs teljes rend. Meg mivel ingyen laktunk ott, a szobákat sokszor kiadták hétvégére, ilyenkor a szekrénybe el kellett mindenünket pakolni.

2015. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A beköltözéssel elfogadtad a házirendet. Ha nem tartod be, jöhetnek a vonatkozó szankciók. Nem ők tesznek neked szívességet, nem vagy köteles ott lakni. Ha nem tetszik a rendszer, akkor odébb lehet állni - ugyanis a 18 után járó fene nagy szabadságnak is két oldala van, nem azt jelenti, hogy bármit megtehetsz és mindenki más köteles ezt támogatni.
2015. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És. Például ha a házirendben benne van h minden heten egyszer, mindenkinek emberáldozatot kell bemutatnia, akkor a csak egyszerűen a megoldás annyi h otthagyom az intézményt?
2015. márc. 13. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A házirend mindenkire vonatkozik, akárhány éves is.
2015. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!